Daymare: 1998 wygląda zacnie

15.12.2016 | ppe.pl | underluk

Daymare: 1998 wygląda zacnie

Jeśli brakuje Wam cyfrowych horrorów w starym stylu, to "Daymare: 1998" może być tym, czego szukacie. Przynajmniej na coś takiego się zapowiada.


Nad grą pracuje ekipa Invader Studios, która jeszcze niedawno dłubała przy "Resident Evil 2 Reborn", ale robiła to z fanowskiej pasji, nie posiadając licencji i Capcom projekt ubił. Na szczęście zespół nie obraził się na cały świat i rozpoczął prace nad w pełni autorską produkcją.

"Daymare: 1998" będzie survivalem z kamerą umieszczoną nad ramieniem bohatera, a jej fabuła osadzona jest w latach '90, kiedy to w wyniku ataku terrorystycznego mieszkańcy małej miejscowości gdzieś w północno-zachodniej Ameryce, przemieniają się w koszmarnie zdeformowane istoty. Całość napędza Unreal Engine 4.

Sami twórcy twierdzą, że ich zadaniem jest przygotowanie:

hardcorowego doświadczenia survival horror inspirowanego stylem wizualnym i atmosferą kultowych filmów z lat 90.

Na początku przyszłego roku ma ruszyć kampania na Kickstarterze, więc gdyby ktoś chciał dołożyć do projektu swoje trzy grosze lub parę dolców, będzie miał okazję. Tymczasem warto rzucić okiem na kawałki gameplayu.Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści