Konkurs - Siedem minut po północy

19.12.2016 | BramyGrozy.pl | underluk

Konkurs - Siedem minut po północy

Czas na konkurs. Na święta już nie zdążymy, ale Nowy Rok możecie zacząć od wygranej. To jak? Kto chce jeden z czterech egzemplarzy "Siedem minut po północy"?


Co trzeba zrobić? Wystarczy odpowiedzieć na pytanie:

Podaj tytuł najlepszego horroru, przeczytanego/obejrzanego/rozegranego przez Ciebie w 2016 roku. Krótko uzasadnij swoją odpowiedź.

Może to być tytuł książki, filmu, gry... byleby horroru ;). Jeden wystarczy. I wcale nie musi być to pozycja z mijającego roku. Ważne byś Ty zapoznał/zapoznała się z nią w 2016.

Myślę, że wszystko jasne. Na odpowiedzi czekam do końca roku pod adresem "[email protected]". Spośród nadesłanych zgłoszeń wybiorę cztery, które najbardziej mi się spodobają, a ich autorów nagrodzę jednym z czterech egzemplarzy książki "Siedem minut po północy", za które dziękuję wydawnictwu Papierowy Księżyc. Po ogłoszeniu wyników (1 stycznia) skontaktuję się ze zwycięzcami drogą mailową by ustalić adres do wysyłki.

Powodzenia.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści