Konkurs - Domem nocy jest las

28.12.2016 | bramygrozy.pl | underluk

Konkurs - Domem nocy jest las

Rok się kończy, ale zdążę zrobić jeszcze jeden konkurs. Dzięki uprzejmości wydawnictwa Novae Res mam do rozdania trzy egzemplarze książki "Domem nocy jest las".


Co zrobić by mieć szansę wygrać książkę?

Wystarczy zrobić zdjęcie mrocznego lasu, parku bądź drzewa. Takiego, w którym swój dom może znaleźć noc. No dobra, może być też rysunek czy fotomontaż. Ważne byście mieli do niego prawa.

Wiem, wiem, wymaga do odłożenia czytanej właśnie książki, zatrzymania oglądanego filmu lub spauzowania ogrywanej gry, ale myślę, że warto. Trzy osoby, których praca spodoba mi się najbardziej, otrzymają książkę.

Na prace czekam do godziny 00:01 8 stycznia (czyli macie czas do końca soboty 7 stycznia) pod adresem "[email protected]". Po ogłoszeniu wyników (niedziela 8 stycznia) skontaktuję się ze zwycięzcami drogą mailową by ustalić adres do wysyłki. Zaznaczam, że wysłanie pracy jest jednocześnie zgodą na jej publikację na łamach BramyGrozy.pl w wypadku wygranej.

Powodzenia.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści