MordumX mówi o Pełzającej Śmierci

07.01.2017 | ppe.pl | underluk

MordumX mówi o Pełzającej Śmierci

Tomasz MordumX Siwiec pracuje obecnie nad horrorem zatytułowanym "Pełzająca śmierć". Książka ukaże się w kwietniu pod skrzydłami Phantom Books Horror, ale już dziś autor puścił o niej nieco pary z ust.


Wszystkie cytaty pochodzą z oficjalnego fanpage'a Tomasza MordumX Siwca.

Jeszcze chyba żadna książka, którą pisałem nie wywoływała u mnie tak pozytywnych emocji. Nie ukrywam, że źródłem inspiracji jest tutaj Guy N. Smith, a w szczególności jego dzieło zat: "Odraza". "Odraza" jest moją ulubioną książką Smith'a i chyba najbardziej zgnojoną propozycją w sieci. To oczywiście jest dla mnie niejako dodatkowym wyzwaniem, ale zrozumcie, kiedy znowu poczułem klimat starych cmentarzy, oślizgłego robactwa, pożeranych żywcem ludzi i kompletnie wyuzdanego seksu, poczułem się, tak jak "wtedy". To były piękne czasy i mam nadzieję, że odświeżę(ymy) tamte dobre wspomnienia. Ten świetny - horror klasy "B". Tak więc, czekamy do kwietnia.

Ja czekam.

Na koniec króciutki fragment:
- Błagam, charczała. Nie zjadajcie mnie! Nie jestem padliną!
Kobieta drżała w przerażających spazmach bólu. Wykrzywiła twarz w potwornym grymasie, jednocześnie wysuwając język, który w ciągu kilku sekund został rozwarstwiony przez ruchliwe stworzenia...


Tomasz MordumX Siwiec - Pełzająca śmierć

Najnowsze wieści