MordumX mówi o Pełzającej Śmierci

07.01.2017 | ppe.pl | underluk

MordumX mówi o Pełzającej Śmierci

Tomasz MordumX Siwiec pracuje obecnie nad horrorem zatytułowanym "Pełzająca śmierć". Książka ukaże się w kwietniu pod skrzydłami Phantom Books Horror, ale już dziś autor puścił o niej nieco pary z ust.


Wszystkie cytaty pochodzą z oficjalnego fanpage'a Tomasza MordumX Siwca.

Jeszcze chyba żadna książka, którą pisałem nie wywoływała u mnie tak pozytywnych emocji. Nie ukrywam, że źródłem inspiracji jest tutaj Guy N. Smith, a w szczególności jego dzieło zat: "Odraza". "Odraza" jest moją ulubioną książką Smith'a i chyba najbardziej zgnojoną propozycją w sieci. To oczywiście jest dla mnie niejako dodatkowym wyzwaniem, ale zrozumcie, kiedy znowu poczułem klimat starych cmentarzy, oślizgłego robactwa, pożeranych żywcem ludzi i kompletnie wyuzdanego seksu, poczułem się, tak jak "wtedy". To były piękne czasy i mam nadzieję, że odświeżę(ymy) tamte dobre wspomnienia. Ten świetny - horror klasy "B". Tak więc, czekamy do kwietnia.

Ja czekam.

Na koniec króciutki fragment:
- Błagam, charczała. Nie zjadajcie mnie! Nie jestem padliną!
Kobieta drżała w przerażających spazmach bólu. Wykrzywiła twarz w potwornym grymasie, jednocześnie wysuwając język, który w ciągu kilku sekund został rozwarstwiony przez ruchliwe stworzenia...


Tomasz MordumX Siwiec - Pełzająca śmierć

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści