Husk z datą premiery

11.01.2017 | ppe.pl | underluk

Husk z datą premiery

Obecny rok przyniesie nam kilka dobrze zapowiadających się wirtualnych horrorów, za którymi stoją rodzimi deweloperzy. "Husk" jest jednym z nich i właśnie zyskał datę premiery.


W "Husk" gracze trafią do pięknego, amerykańskiego miasteczka, ale nie będą to spokojne i miły odwiedziny. Główny bohater – Matthew Palmer – przeżył katastrofę kolejową i stara się odnaleźć swoją rodzinę. Nie jest to łatwa sprawa, bo Shivercliff to bardzo przerażające miejsce, w którym czyha prawdziwe zło. Protagonista podczas swojej przygody wielokrotnie sięgnie po broń i będzie mierzyć się z przerażającymi istotami. [za ppe.pl]

Za grę odpowiada rodzima ekipa UndeadScout, a wśród inspiracji padają takie tytuły jak "Alan Wake", czy "Silent Hill". I to widać. Sama rozgrywka ma wystarczyć na jakieś cztery do pięciu godzin.

Na PC zagramy już 3 lutego, a tytuł do pudełek zapakuje wydawnictwo Cenega. Wersja konsolowa nie została na razie potwierdzona, ale podobno są na nią szanse.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści