Observer. Polski cyberpunkowy horror w Krakowie

14.01.2017 | ppe.pl | underluk

Observer. Polski cyberpunkowy horror w Krakowie

Krakowskie studio Bloober Team dało się ostatnio poznać za sprawą niezłego "Layers of Fear". Teraz pracują nad horrorem "Observer".


Gra została zapowiedziana już na zeszłoroczny E3, gdzie pokazano także znajdujący się poniżej zwiastun, ale o samym projekcie nadal wiemy niewiele. Teraz dostaliśmy garść screenów.

"Observer" zapowiada się na cyberpunkowy horror, którego akcja będzie osadzona w Krakowie pod koniec XXI wieku. Ludzkość została zdziesiątkowana przez wojnę i tajemnicze nanophage. Wszędzie czuć obojętność, a mieszkańcy nie stronią od narkotyków, wirtualnej rzeczywistości i neuronowych implantów. Świat jest dodatkowo niszczony przez kryzys gospodarczy, a wszystkie „niedoróbki” są chowane za pomocą futurystycznych hologramów lub na dobrze zabezpieczonych serwerach.

"Layers of fear" w cyberpunkowym sosie? Wydaje się, że coś w tym jest. Ja w każdym razie dodaję "Observer" do listy gier, na które czekam w tym roku.Observer - screen 1
Observer - screen 2
Observer - screen 3
Observer - screen 4
Observer - screen 5
Observer - screen 6
Observer - screen 7
Observer - screen 8
Observer - screen 9

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści