Tom Holland zapowiada Fright Night 3

16.01.2017 | filmweb.pl | underluk

Tom Holland zapowiada Fright Night 3

"Postrach nocy" ("Fright Night") był jednym z fajniejszych horrorów o wampirach z lat '80. Tom Holland zapowiedział trzecią część filmu.


Reżyser odpowiada tylko za pierwszy film. By ten mógł wejść do kin, sprzedał prawa firmie Sony przez co utracił kontrolę nad swoim dziełem. W latach '80 powstał jeszcze "Postrach nocy 2", a w 2011 remake zatytułowany po prostu "Postrach nocy" i jego kontynuacja w 2013 nazwana "Postrach nocy 2: Nowa krew".

Za dwa lata jednak, Tom Holland odzyska prawa do marki i już teraz zapowiada realizację "Fright Night 3", który będzie kontynuacją pierwszego filmu. Zanim jednak będziemy mogli wybrać się do kina, na rynek trafi książka o przygodach Charleya i Amy. Czy na nasz polski też? Nic na razie o tym nie wiadomo.

Ja w każdym razie czekam na nowy film, bo nie ukrywam, darzę pierwszą cześć dużym sentymentem, a i dwójka i remake przypadły mi do gustu.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści