Zwiastun i zapowiedź Ataku krwiożerczych donatów

27.01.2017 | informacja prasowa | underluk

Zwiastun i zapowiedź Ataku krwiożerczych donatów

Objadaliśmy się nimi przez lata, teraz przyszła kolej na ich zemstę! Premiera polskiego zwiastuna "Ataku krwiożerczych donatów" Scotta Wheelera.


--

To będzie najtłustsza premiera 2017 roku! Specjalista od efektów wizualnych do filmów „Zombie Hamlet”, „Rekiny z plaży” i „Megaszczęki kontra megamacki” oraz producent intrygującego obrazu „Super rekiny kontra więźniarki” prezentują bezwstydną parodię kina grozy spod znaku „Ataku pomidorów zabójców”, którą sam reżyser określił mianem „Ghandiego” z donatami. Polska premiera kinowa filmu odbędzie się podczas zbliżającego się wielkimi krokami nowego przeglądu horrorów FEST MAKABRA, zaplanowanego na luty i marzec 2017 roku. Zapraszamy do obejrzenia polskiego zwiastuna „Ataku krwiożerczych donatów”.

Gdyby John Waters i George Romero razem wzięli LSD i spędzili noc w cukierni z donatami, coś takiego jak „Atak krwiożerczych donatów” mogłoby zrodzić się w ich głowach.
The Hollywood Reporter

Objadaliśmy się nimi przez lata, teraz przyszła kolej na ich zemstę! „Atak krwiożerczych donatów” to świadomie kiczowata, bezwstydnie niepoważna i pyszna parodia kina grozy spod znaku kultowego “Ataku pomidorów zabójców” z 1978 roku, którą oglądać będziecie z WYPIEKAMI!

Na skutek niefortunnego wypadku z chemikaliami zwykłe donaty przeobrażają się w krwiożerczych zabójców. Teraz troje cukierników: Johnny, Michelle i Howard muszą ratować senne miasteczko przed… atakiem krwiożerczych donatów!Atak krwiożerczych donatów - plakat
Atak krwiożerczych donatów - screen 1
Atak krwiożerczych donatów - screen 2
Atak krwiożerczych donatów - screen 3

Premiera kinowa: FEST MAKABRA luty/marzec 2017
Premiera VOD: kwiecień 2017
Gatunek: komedia, horror
Produkcja: USA 2016
Reżyseria: Scott Wheeler
Scenariusz: Nathan Dalton, Chris De Christopher, Rafael Diaz-Wagner
Obsada: Fredrick Burns, Justin Ray, Christine Nguyen, Michael Swan, Kayla Compton, Lauren Compton, Michael Rene Walton

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści