Zwiastun i zapowiedź Ataku krwiożerczych donatów

27.01.2017 | informacja prasowa | underluk

Zwiastun i zapowiedź Ataku krwiożerczych donatów

Objadaliśmy się nimi przez lata, teraz przyszła kolej na ich zemstę! Premiera polskiego zwiastuna "Ataku krwiożerczych donatów" Scotta Wheelera.


--

To będzie najtłustsza premiera 2017 roku! Specjalista od efektów wizualnych do filmów „Zombie Hamlet”, „Rekiny z plaży” i „Megaszczęki kontra megamacki” oraz producent intrygującego obrazu „Super rekiny kontra więźniarki” prezentują bezwstydną parodię kina grozy spod znaku „Ataku pomidorów zabójców”, którą sam reżyser określił mianem „Ghandiego” z donatami. Polska premiera kinowa filmu odbędzie się podczas zbliżającego się wielkimi krokami nowego przeglądu horrorów FEST MAKABRA, zaplanowanego na luty i marzec 2017 roku. Zapraszamy do obejrzenia polskiego zwiastuna „Ataku krwiożerczych donatów”.

Gdyby John Waters i George Romero razem wzięli LSD i spędzili noc w cukierni z donatami, coś takiego jak „Atak krwiożerczych donatów” mogłoby zrodzić się w ich głowach.
The Hollywood Reporter

Objadaliśmy się nimi przez lata, teraz przyszła kolej na ich zemstę! „Atak krwiożerczych donatów” to świadomie kiczowata, bezwstydnie niepoważna i pyszna parodia kina grozy spod znaku kultowego “Ataku pomidorów zabójców” z 1978 roku, którą oglądać będziecie z WYPIEKAMI!

Na skutek niefortunnego wypadku z chemikaliami zwykłe donaty przeobrażają się w krwiożerczych zabójców. Teraz troje cukierników: Johnny, Michelle i Howard muszą ratować senne miasteczko przed… atakiem krwiożerczych donatów!Atak krwiożerczych donatów - plakat
Atak krwiożerczych donatów - screen 1
Atak krwiożerczych donatów - screen 2
Atak krwiożerczych donatów - screen 3

Premiera kinowa: FEST MAKABRA luty/marzec 2017
Premiera VOD: kwiecień 2017
Gatunek: komedia, horror
Produkcja: USA 2016
Reżyseria: Scott Wheeler
Scenariusz: Nathan Dalton, Chris De Christopher, Rafael Diaz-Wagner
Obsada: Fredrick Burns, Justin Ray, Christine Nguyen, Michael Swan, Kayla Compton, Lauren Compton, Michael Rene Walton

Najnowsze wieści