Nowy Piątek 13-tego i World War Z 2? Nie będzie.

07.02.2017 | filmweb.pl | underluk

Nowy Piątek 13-tego i World War Z 2? Nie będzie.

Czekacie na nowy "Piątek 13-tego" i "World War Z 2"? Prawdopodobnie się nie doczekamy.


Pierwszy jak i drugi film miał powstać dla Paramountu, ale w opublikowanym ostatnio terminarzu premier wytwórni na najbliższe lata, próżno szukać tych tytułów.

Nowy "Piątek 13-tego" miał wejść do kin 13 października, a zdjęcia do niego miały ruszyć 19 marca. Historia miała opowiadać o młodości Jasona i okolicznościach, które zmieniły go w znanego wszystkim mordercę. The Hollywood Reporter informuje, że Paramount oficjalnie zrezygnowało z nakręcenia tego filmu. Powody takiej decyzji nie zostały ujawnione, ale mówi się, że znaczenie może mieć tutaj słaby wynik "Rings" w amerykańskich kinach.

Zapewne kiedyś Jason wróci na ekrany, bo jest to seria lubiana i z długą tradycją, więc ktoś na pewno wcześniej czy później temat odkopie.

Inaczej sprawa wygląda z "World War Z 2", o którym już od jakiegoś czasu słyszy się niepokojące plotki, a termin premiery (9 czerwca) wydawał się nie do utrzymania. Najpierw z posady reżysera zrezygnował Juan Antonio Bayon. Jego miejsce miał zająć David Fincher, ale potem temat ucichł. Najwyraźniej na dobre.

Szkoda.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści