Daymare: 1998 zbiera kasę na Kickstarterze

16.02.2017 | ppe.pl | underluk

Daymare: 1998 zbiera kasę na Kickstarterze

Na Kickstarterze ruszyła zbiórka na ciekawie zapowiadającą się grę "Daymare: 1998". Z tej okazji otrzymaliśmy też nowy zwiastun.


Nad grą pracuje ekipa Invader Studios, która jeszcze niedawno dłubała przy "Resident Evil 2 Reborn", ale robiła to z fanowskiej pasji, nie posiadając licencji i Capcom projekt ubił. Na szczęście zespół nie obraził się na cały świat i rozpoczął prace nad w pełni autorską produkcją.

"Daymare: 1998" będzie survivalem z kamerą umieszczoną nad ramieniem bohatera, a jej fabuła osadzona jest w latach '90, kiedy to w wyniku ataku terrorystycznego mieszkańcy małej miejscowości gdzieś w północno-zachodniej Ameryce, przemieniają się w koszmarnie zdeformowane istoty. Całość napędza Unreal Engine 4.

By gra ukazała się na PC twórcy potrzebują 180 tysięcy dolarów. Po przekroczeniu 300 tysięcy "Daymare: 1998" przeniesione zostanie także na PlayStation 4 i Xbox One. Wszelkie szczegóły zbiórki znajdziecie na Kickstarterze

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści