Nienasycony już do kupienia

19.02.2017 | Phantom Books Horror | informacja prasowa | underluk

Nienasycony już do kupienia

Wydawnictwo Phantom Books Horror ujawniło wszelkie szczegóły ich pierwszej powieści i ruszyło z przedsprzedażą. "Nienasycony" Łukasz Radeckiego ukaże się 1 marca.


--

Wydawnictwo Phantom Books Horror nawiązuje oprawą graficzną i tematyką do wydawanych w latach dziewięćdziesiątych w Polsce horrorów, takich wydawnictw i serii jak: Pahntom Press International i Amber Horror. W ofercie PBH znajdziecie horrory o klasycznej tematyce tamtych czasów, które cieszyły się dużą popularnością wśród czytelników. W tym roku mamy zamiar wydać przynajmniej cztery powieści. Zaczynamy od horroru Łukasza Radeckiego „Nienasycony”.

To opowieść dziejąca się na kilku płaszczyznach czasowych, zaś sama historia rozpoczyna się w XIV wieku, w trakcie wojen, które toczył Zakon Krzyżacki na ziemi litewskiej, aby przejść do czasów współczesnych, gdzie kilkoro przyjaciół przywołuje demona, za sprawą którego pragną zemścić się na dziewczynie, która odrzuciła względy jednego z nich.

Łukasz Radecki barwnie opisuje zamierzchłe czasy i przeplata je z czasami dzisiejszymi, racząc czytelnika mocnymi i krwawymi scenami.
Wszyscy miłośnicy horrorów Grahama Mastertona i F. Paula Wilsona powinni być usatysfakcjonowani, ponieważ w twórczości autora z dawnych ziem krzyżackich odnajdą elementy charakterystyczne dla Złotej Ery Horroru w Polsce.
Zapraszamy do zapoznania się z NIENASYCONYM.
Książkę można zakupić pisząc do wydawnictwa na profilu fb., lub kupując ją na aukcji Allegro.

Opis z okładki
Co łączy masakrę w Toruniu w 2003 roku, tragedię w niewielkiej wsi u schyłku XX-tego wieku i wojnę Zakonu Krzyżackiego z Litwą w wieku XIV-stym?

Odpowiedź jest zaskakująca – pradawny, słowiański demon zwany Nienasyconym.

Zafascynowani okultyzmem młodzieńcy kierowani pustą zemstą wyzwalają istotę skrywaną przez lata przez Krzyżaków. Istotę, która doprowadziła jednego z Wielkich Mistrzów do szaleństwa, a drugiego zmusiła do rezygnacji z urzędu.

Oto zło, nad którym nikt nie może zapanować.
Oto demon, który może zniszczyć całe narody.

Oto Nienasycony.

Nienasycony - okładka

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści