Imperium Horroru Tomasza Siwca tuż za rogiem

26.02.2017 | facebook.com/mordumx/ | underluk

Imperium Horroru Tomasza Siwca tuż za rogiem

Tomasz MordumX Siwiec pracuje nad nowym zbiorem swoich opowiadań. "Imperium horroru Tomasza Siwca cześć pierwsza" wydaje się być tuż za rogiem. 


Jak autor pisze na swoim fanpage'u, prace nad tekstami zostały zakończone, ale pozostały jeszcze poprawki i korekta. Choć nie ma dokładej daty premiery, wydaje się, że możecie już zaczać krzywo patrzeć na swoje świnki skarbonki. Moja już wie, co ją czeka. 


Ale wracając do nadchodzącej książki. Wiadomo, że na jej kartach nie znajdziemy jednego tematu przewodniego, a poszczególne teksty zaliczać się będą do różnych podgatunków horroru. Na pewno nie zabraknie gore, makabry i czarnego humoru. 


Na zachętę fragment opowiadania "Zakochany"


Miłość jest ślepa na pewne niedociągnięcia pod względem wyglądu, dlatego nie przeszkadzało mi, że jej ciało znajdowało się w stanie zaawansowanego rozkładu. Bez względu na reakcję otoczenia zamierzałem ją wszędzie ze sobą zabierać. Poruszała się na popychanym przeze mnie wózku inwalidzkim, i tak na sam początek zdecydowaliśmy się wybrać do kina, a potem do hipermarketu...


Na koniec rzut oka na okładkę, z którą odpowiada Pan P.


Imperium horroru Tomasza Siwca - część pierwsza


"Imperium horroru Tomasza Siwca cześć pierwsza" ukaże się pod patronatem BramyGrozy.pl

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści