Rozpoczęły się zdjęcia do drugiej części To

07.03.2017 | filmweb.pl | underluk

Rozpoczęły się zdjęcia do drugiej części To

Twórcy nowej dwuczęściowej odsłony "To" nie czekają, na wyniki sprzedaży pierwszej produkcji i już rozpoczęli zdjęcia do dwójki. 


Jak wiemy, nowa wersja "To" podobnie jak jej poprzedniczka, podzielona będzie na dwa filmy. Te z kolei mają łączyć się pewnymi wątkami, ale stanowić dwie odrębne całości. Teoretycznie, twórcy mogliby poczekać na wyniki finansowej pierwszej części i po ich zbadaniu podjąć decyzję o kręceniu (lub nie) drugiego filmu. Ci jednak nie chą czekać i już rozpoczęli zdjęcia w Toronto. W tym mieście kręcono też pierwszy film, którego premiera zaplanowana jest na 8 września


Film powstający na podstawie książki Stephena Kinga o tym samym tytule, opowie o grupie przyjaciół, którzy w dzieciństwie musieli zmierzyć się ze straszliwym złem. W życiu dorosłym ponownie przyjdzie im stawić mu czoło. 


Choć oryginalny film fabularnie osadzony był w latach '50 i '80, to nowa wersja przesunie ramy czasowe i osadzi akcję w latach '80 oraz czasach nam współczesnych. Reżyseruje Anders Muschietti. W Pennywise'a wcieli się Bill Skarsgård, a poza nim na ekranie wytąpią jeszcze m.in. Jaeden Lieberher, Finn Wolfhard i Jack Dylan Grazer

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści