The Persistence zmierza na PlayStation VR

13.03.2017 | ppe.pl | underluk

The Persistence zmierza na PlayStation VR

Wszelkiej maści gogle wirtualnej rzeczywistości wydają się być idealne dla horrorowych gier. Na PlayStation VR zmierza "The Persistence".


Kosmiczny statek badawczy dociera zbyt blisko zpadającej się gwiazdy, a jego załoga ulega mutacji. Gracz budzi się z krio-snu i  musi stawić czoła zagrożeniom, na które nie był przygotowany. 


Horror science-fiction to cały czas gatunek, który niesie ze sobą pewien potencjał. Ekipa Firesprite Games wydaje się mieć całkiem niezłe pomysły na zabawę. Znajomi gracza będą mogli mu przeszkadzać i korzystając z tabletów lub smartfonów hakować np. systemy statku. Gorzej, że po śmierci będziemy musieli zaczynać zabawę od nowa, a otoczenie będzie generowane proceduralnie. Szczególnie to ostatnie w kilku grach już udowodniło, że się nie sprawdza. Sama gra będzie raczej krótka, ale do tego tytuły na VR zdążyły nas już przyzwyczaić. 


Nie wiadomo na razie jaki jest postęp prac nad grą, ani kiedy tytuł ma trafić do sprzedaży. 


Jest za to zwiastun.


Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści