Zmiana w obsadzie trzeciego Smakosza

15.03.2017 | filmweb.pl | underluk

Zmiana w obsadzie trzeciego Smakosza

Adrienne Barbeau zrezygnowała ze swoje roli w horrorze "Smakosz 3". O powodach jej decyzji, co sądzi o scenariuszu filmu i kto ją zastąpi przeczytacie w rozwinięciu. 


Jej miejsce zajmie Meg Foster.


Adrienne Barbeau swoją decyzje ogłosiła na Facebooku. W poście zaznaczyła, że scenariusz filmu jest "świetny" i powienien spodobać sie fanom serii. Podobno z roli zrezygnowała ze względu na reputację reżysera. Przypomnę tylko, że Victor Salva był skazany za molestowanie 12-latki i to głównie z tego powodu tak długo czekamy na trzecią cześć "Smakosza". 


Akcja "Smakosz 3" ma rozgrywać się ostatniego z 23 dni, w trakcie których filmowe monstrum żywi się ludźmi. Na jego drodze stanie nieustraszony agent Tubbs (Brandon Smith), który zrobi wszystko, aby raz na zawsze pozbyć się demona. Pomoże mu ocalała z pierwszej części Trish (Gina Phillips), która jest teraz potężną i wpływową kobietą oraz rodzina Taggartów znana z drugiego filmu. W roli Smakosza powróci Jonathan Breck. [za filmweb.pl]

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści