Serial Pozwól mi wejść? Nie tak szybko

18.04.2017 | filmweb.pl | underluk

Serial Pozwól mi wejść? Nie tak szybko

Mniej więcej rok temu, mówiło się o tym, że dla stacji TNT ma powstać serial "Let The Right One In". Najnowsze wieści głoszą, że jednak z niego zrezygnowano. 


Oczywiście nie oznacza to, że w końcu nie trafi on na ekrany naszych telewizorów, ale premiera na pewno się opóźni (jeśli do niej dojdzie, bo najgorszego scenariusza także nie można wykluczyć). Producenci starają się znalełść obecnie nowy dom dla swojej produkcji. 


Serial miał być oparty na historii znanej z książki Johna Ajvide'a Lindqvista, która doczekała się już szwedzkiej i amerykańskiej wersji kinowej. 


Bohaterem oryginału był dwunastoletni Oskar - wrażliwy, nieco bojaźliwy chłopiec, prześladowany przez silniejszych kolegów z klasy. Jego rówieśniczka - blada i zawsze poważna Eli - wychodzi z domu tylko w nocy. Spotykają się na blokowym podwórku szwedzkiego osiedla gdzieś na peryferiach miasta. Wraz z pojawieniem się dziewczynki w okolicy zaczynają się dziać przerażające i trudne do wytłumaczenia rzeczy. Wspólnym mianownikiem tych zdarzeń jest krew. Zamkniętego w sobie chłopca wydaje się to fascynować. Potrwa to, dopóki Oskar nie odkryje, że Eli jest wampirem. [za filmweb.pl] 


 

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści