Dwa pierwsze zbiory BOS zadebiutują w czerwcu

24.04.2017 | fanpage OkoLicy Strachu | underluk

Dwa pierwsze zbiory BOS zadebiutują w czerwcu

Biblioteczka Okolicy Strachu znana także jako Odmienne Stany Grozy, zadebiutuje już w czerwcu podwójnym uderzeniem: "Kamienica panny Kluk" i "Drugi peron...". 


Obie pozycje to zbiory opowiadań młodych, dobrze zapowiadających się polskich pisarzy. Przynajmniej wierząc opinii osób, które miały już okazję zapoznać się z ich twórczością. 


O "Kamienicy panny Kluk" Damiana Zdanowicza, Wojciech Gunia pisze tak: 


Absolutny słuch literacki w służbie upiornej wyobraźni kontrapunktowanej niezwykłą wrażliwością. Mówię to w pełni świadomie: Damian Zdanowicz to największy talent literackiego horroru w Polsce.


Natomiast w temacie "Drugiego peronu i innych opowiadań" Agnieszki Kwiatkowskiej wypowiedział się Łukasz Radecki:


Wyjątkowa wrażliwość, niesamowity klimat i inspiracje klasycznymi opowieściami grozy to cechy twórczości Agnieszki Kwiatkowskiej, która z pewnością ma szanse zostać czołową autorką polskiej literatury grozy młodego pokolenia. 


Nie ukrywam, że mój apetyt został zaostrzony. Byle do czerwca. 


Kamienica panny Kluk oraz Drugi Peron i inne opowiadania


Autorem grafik wykorzystanych na okładkach jest Peter Stanimirov, a opracowaniem graficznych zajął się Krzysztof Korsarz Biliński.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści