Night Trap wraca po 25 latach

26.04.2017 | ppe.pl | underluk

Night Trap wraca po 25 latach

Jeszcze tej wiosny, gracze grający na PlayStation 4 i Xbox One będą mogli sprawdzić pewien zapomniany klasyk w lekko odświeżonej wersji - "Night Trap". 


Gatunek interaktywnych filmów FMV umarł naturalną śmiercią dawno temu, ale od czasu do czasu możemy zauważyć jeszcze jego podrygi. 25 lat temu na Sega CD ukazał się „Night Trap”, gra, która teraz powstaje z martwych i bez większych zmian zmierza na obecną generację konsol. Tytuł dostępny będzie w dystrybucji cyfrowej jak i tradycyjnej, pudełkowej. Mam nadzieję, że cena będzie adekwatna do zawartości.


Fabuła Night Trap opowiada o grupce młodych kobiet, które stają się celem dla Augeró, wampirycznych stworzeń, które marzą tylko o jednym - by dorwać się do krwi tych niewiast. Gracze w trakcie zabawy wciela się w podglądacza, który musi przełączać się między kamerami monitoringu, by aktywować pułapki, w które wpadną Augery, ratując tym samym śliczne damy. [za ppe.pl]


Zresztą spójrzcie tyko na ten słodziutki zwiastun.


Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści