Wystartowała Kolekcja mistrza grozy

15.05.2017 | Wydawnictwo Albatros, literia.pl | underluk

Wystartowała Kolekcja mistrza grozy

Już dziś w kioskach znajdziecie "Misery" czyli pierwszy tom "Kolekcji mistrza grozy", całkiem fajnie wydanej serii książek Stephena Kinga. 


Wydawnictwo Albatros na swoim fanpage'u w zapowiedzi napisało tak:


Przygotowaliśmy dla Was wyjątkową niespodziankę… Jest nią kolekcja książek jednego z najpopularniejszych autorów na świecie, Stephena Kinga! „Kolekcja Mistrza Grozy” obejmuje 48 powieści, wszystkie wydane w twardej oprawie i jednolitej szacie graficznej. Tom 1. będzie dostępny od 15 maja, a każdego kolejnego szukajcie w kioskach co 2 tygodnie. Jeśli już ostrzycie sobie zęby na wszystkie tomy kolekcji, rozważcie prenumeratę – na prenumeratorów czeka limitowana edycja unikalnych gadżetów!


Pogrubienie już moje. Po szczegóły odsyłani jesteśmy na stronę literia.pl.


Pierwszy tom kosztować będzie prenumeratorów 5 zł, a każdy kolejny 14.99 zł. W normalnej sprzedaży tom pierwszy wyceniono na 7.99 zł, a kolejne... do takich informacji nie udało mi się dotrzeć, ale sięgnąłem po kalkulator i wychodzi mi 16.99 zł.


I wydaje mi się, że jest to atrakcyjna cena. Szczególnie, że wszystkie książki wydane będą w twardej oprawie i jednolitej szacie graficznej. 


Co mi się natomiast nie podoba? To, że te 48 powieści rozbitych będzie na 64 tomy. Tak, te grubsze czyli: "Łowca snów", "Ręka mistrza", "Desperacja", "Talizman", "Stukostrachy", "Marzenia i koszmary", "Czarny dom", "Pod kopułą", "Worek kości", "Sklepik z marzeniami", "Dallas '63", "Cztery po północy", "Bezsenność", "Histroia Lisey", "Doktor sen" oraz "Bazar złych snów" rozbite zostaną na dwie części. No trudno. Jestem to w stanie zrozumieć. Szkoda natomiast, że wśród książek, które ukażą się w kolekcji brakuje takich pozycji jak "To", "Bastion" czy cyklu "Mroczna wieża". No dobra, to ostatnie można sobie odpuścić, ale "To" i "Bastion" powinny się tam znaleźć bezwzględnie. 


"Misery" wylądowała włąśnie w kioskach. 


Kolekcja mistrza grozy - Stephen King

Najnowsze wieści