Wystartowała Kolekcja mistrza grozy

15.05.2017 | Wydawnictwo Albatros, literia.pl | underluk

Wystartowała Kolekcja mistrza grozy

Już dziś w kioskach znajdziecie "Misery" czyli pierwszy tom "Kolekcji mistrza grozy", całkiem fajnie wydanej serii książek Stephena Kinga. 


Wydawnictwo Albatros na swoim fanpage'u w zapowiedzi napisało tak:


Przygotowaliśmy dla Was wyjątkową niespodziankę… Jest nią kolekcja książek jednego z najpopularniejszych autorów na świecie, Stephena Kinga! „Kolekcja Mistrza Grozy” obejmuje 48 powieści, wszystkie wydane w twardej oprawie i jednolitej szacie graficznej. Tom 1. będzie dostępny od 15 maja, a każdego kolejnego szukajcie w kioskach co 2 tygodnie. Jeśli już ostrzycie sobie zęby na wszystkie tomy kolekcji, rozważcie prenumeratę – na prenumeratorów czeka limitowana edycja unikalnych gadżetów!


Pogrubienie już moje. Po szczegóły odsyłani jesteśmy na stronę literia.pl.


Pierwszy tom kosztować będzie prenumeratorów 5 zł, a każdy kolejny 14.99 zł. W normalnej sprzedaży tom pierwszy wyceniono na 7.99 zł, a kolejne... do takich informacji nie udało mi się dotrzeć, ale sięgnąłem po kalkulator i wychodzi mi 16.99 zł.


I wydaje mi się, że jest to atrakcyjna cena. Szczególnie, że wszystkie książki wydane będą w twardej oprawie i jednolitej szacie graficznej. 


Co mi się natomiast nie podoba? To, że te 48 powieści rozbitych będzie na 64 tomy. Tak, te grubsze czyli: "Łowca snów", "Ręka mistrza", "Desperacja", "Talizman", "Stukostrachy", "Marzenia i koszmary", "Czarny dom", "Pod kopułą", "Worek kości", "Sklepik z marzeniami", "Dallas '63", "Cztery po północy", "Bezsenność", "Histroia Lisey", "Doktor sen" oraz "Bazar złych snów" rozbite zostaną na dwie części. No trudno. Jestem to w stanie zrozumieć. Szkoda natomiast, że wśród książek, które ukażą się w kolekcji brakuje takich pozycji jak "To", "Bastion" czy cyklu "Mroczna wieża". No dobra, to ostatnie można sobie odpuścić, ale "To" i "Bastion" powinny się tam znaleźć bezwzględnie. 


"Misery" wylądowała włąśnie w kioskach. 


Kolekcja mistrza grozy - Stephen King

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści