Jakie będzie nowe Halloween?

17.05.2017 | filmweb.pl | underluk

Jakie będzie nowe Halloween?

Jak wiemy, panowie David Gordon Green i Danny McBride pracują obecnie nad kolejnym filmem z serii "Halloween". Jaki mają pomysł?


Danny McBride będzie współautorem scenariusza, który pisze razem z reżyserem filmu, Davidem Gordonem Greenem. Ostatnio wypowiedział się na temat tego, jak widzi powstający obraz. 


Spójrzcie, co się stało z serią "Halloween". Jest tu sporo do naprawienia. David i ja podchodzimy do tego jako fani horroru. Jesteśmy gigantycznymi miłośnikami Johna Carpentera i tego, co zrobił w oryginalnym "Halloween". Po serii rozczarowujących nowych wersji chcemy wrócić do źródeł, do tego, co było dobre na początku. Film był bardzo prosty i miał w sobie grozę, która nie była tandetna. Nie robiono tam z Michaela Myersa nadprzyrodzonej istoty, której nie da się zabić. Coś takiego nie jest dla mnie straszne. Chcę być przestraszony przez coś, co naprawdę może się wydarzyć.


O ile podoba mi się powrót do korzeni, to jednak nie byłbym tak surowy względem nowych wersji. "Halloween" spod ręki Roba Zombiego było moim zdaniem całkiem niezłe. 


W każdym razie czekam na efekt prac Greena i McBride'a i mam nadzieję, że wiedzą co robią. 

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści