Dom Horroru wyda Polowanie na Kaczki

21.05.2017 | facebook.com/domhorroru/ | underluk

Dom Horroru wyda Polowanie na Kaczki

Dom Horroru ożywił się w ten weekend i dzięki temu wiemy, że nakładem wydawnictwa ukaże się książka "Polowanie na kaczki" Macieja Kaźmierczaka.


--


Nadeszła jesień, a wraz z nią przemiany, jakich świat jeszcze nie widział. Zwierzęta wychodzą z lasów na dwóch łapach i zbierają się na wezwanie stworzeń, dla których życie i śmierć to zabawna gra. Niedobitki ludzi wyławiane są przez Myśliwych i poddawane kolektywnemu mordowi. Ziemia spływa krwią osobników, których pochodzenie nie jest wiadome.


Jeden z przybyszów, który błądzi po nowym świecie jak we śnie, nie może okiełznać uciekającego szybciej niż innym czasu, zrozumieć, czym jest gnijąca masa ciała, przypominająca jego żonę, i gdzie właściwie podziała się rzeczywistość, w której żyli wraz z córką.


Surrealistyczna opowieść o powrocie do pierwotnych instynktów, odnawianiu się starego świata, z którym ludzie nie chcą współpracować. O wspomnieniu miłości i zdrady, którymi podszyta jest przeszłość, niepozwalająca nadejść lepszym czasom.


Rozpoczyna się polowanie na kaczki, bo ostatnim ratunkiem dla żyjących jest śmierć.


--


Autorem okładki, którą znajdziecie poniżej jest sam autor książki. Maciej Kaźmierczak dał się już poznać jako pisarz zbiorem opowiadań "Zwierzyna" oraz jako grafik, bo to jego prace zdobią okładki "Zgrozy w Innswich" wydanej także nakładem Domu Horroru. I o ile tamtych okładek się czepiałem, (szczególnie tej na wydaniu z miękką oprawą, ta na twardej była ok), bo totalnie nie pasowały mi do tematyki, tak ta moim zdaniem jest ok. Bez szału, ale ok. Zresztą nawet jakbym nie wiedział kto jest jej autorem, bym się domyślił. Nie wiem jeszcze tylko, czy grafik ma taki styl, czy po prostu zna tylko dwie sztuczki w photoshopie. 


W każdym razie czekam. Książka jest na etapie ostatnich poprawek. 


Polowanie na kaczki

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści