Trochę konkretów na temat Observer

31.05.2017 | ppe.pl | underluk

Trochę konkretów na temat Observer

Krakowskie studio Bloober Team powoli przygotowuje się do finiszu prac nad „Observer”, który ma mieć swoją premierę latem. Poznaliśmy kilka szczegółów na temat gry.


Nowa produkcja ma być większa pod każdym względem od udanego „Layers of Fear”. I mówimy tutaj o dłuższej historii, rozleglejszym świecie, narracji i mechanice. Ukończenie tytułu ma zająć około siedmiu/ośmiu godzin, ale nie musi to oznaczać końca zabawy bo produkcja ma mieć kilka zakończeń, wiele smaczków oraz przedmiotów do kolekcjonowania.


Głównym bohaterem gry będzie Dan, członek specjalnej jednostki policji zwanej Obserwatorami, który otrzymuje tajemniczą wiadomość od swojego syna. Obserwatorzy potrafią wnikać do umysłów przestępców oraz ofiar, by zbierać cenne informacje i widzieć wydarzenia z innej perspektywy. Włamywanie się do czyjejś świadomości jest jednak działaniem ryzykownym bo ludzki umysł potrafi być niebezpiecznym i chaotycznym miejscem.


Na koniec rzućmy jeszcze raz okiem na fragment rozgrywki.


Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści