Sharknado 5 podgrzeje atmosferę

06.06.2017 | filmweb.pl | underluk

Sharknado 5 podgrzeje atmosferę

Tęsknicie za „Rekinado”? Stacja Syfy, dzień po tym jak Donald Trump wycofał się z porozumienia klimatycznego, ujawniła plakat filmu „Sharknado 5: Global Swarming”.


Do prezydenta USA nawiązuje też hasło reklamowe „Make America Bait Again”, które w bezpośredni sposób przywodzi na myśl znene z ostatnich wyborów w Ameryce Północnej „Make America Great Again”.


W "Sharknado 5: Global Swarming" syn Fina i jego bionicznej żony April zostaje porwany przez przemierzające cały glob rekinado. Para rusza jego śladem trafiając do Londynu, Rzymu, Amsterdamu, Tokio i Rio, gdzie szukają pomocy u naukowców, koronowanych głów, reporterów i olimpijskich sportowców i przygotowują się do najbardziej epickiej batalii w historii zmagań z żywiołem i latającymi rekinami. [za filmweb.pl]


Na ekranie poza aktorami znanymi z poprzednich części w epizodycznych rolach będziemy mogli zobaczyć takie nazwiska jak: Clay Aiken, Tom Hanks, Olivia Newton-John, Bret Mchaels i Margaret Cho. Znalazło się także miejsce dla Fabio (papież), Charo (brytyjska królowa) oraz Chrisa Kattana (premier Wielkiej Brytanii).


Aha. Wspomniana grafika promocyjna zdobi tego newsa. Premiara odbędzie się 6 sierpnia

Najnowsze wieści