Sharknado 5 podgrzeje atmosferę

06.06.2017 | filmweb.pl | underluk

Sharknado 5 podgrzeje atmosferę

Tęsknicie za „Rekinado”? Stacja Syfy, dzień po tym jak Donald Trump wycofał się z porozumienia klimatycznego, ujawniła plakat filmu „Sharknado 5: Global Swarming”.


Do prezydenta USA nawiązuje też hasło reklamowe „Make America Bait Again”, które w bezpośredni sposób przywodzi na myśl znene z ostatnich wyborów w Ameryce Północnej „Make America Great Again”.


W "Sharknado 5: Global Swarming" syn Fina i jego bionicznej żony April zostaje porwany przez przemierzające cały glob rekinado. Para rusza jego śladem trafiając do Londynu, Rzymu, Amsterdamu, Tokio i Rio, gdzie szukają pomocy u naukowców, koronowanych głów, reporterów i olimpijskich sportowców i przygotowują się do najbardziej epickiej batalii w historii zmagań z żywiołem i latającymi rekinami. [za filmweb.pl]


Na ekranie poza aktorami znanymi z poprzednich części w epizodycznych rolach będziemy mogli zobaczyć takie nazwiska jak: Clay Aiken, Tom Hanks, Olivia Newton-John, Bret Mchaels i Margaret Cho. Znalazło się także miejsce dla Fabio (papież), Charo (brytyjska królowa) oraz Chrisa Kattana (premier Wielkiej Brytanii).


Aha. Wspomniana grafika promocyjna zdobi tego newsa. Premiara odbędzie się 6 sierpnia

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści