Nie będzie nowego Amityville w czerwcu

09.06.2017 | filmweb.pl | underluk

Nie będzie nowego Amityville w czerwcu

Choć któraś tam z kolei data premiery filmu „Amityville: Przebudzenie” wyznaczona była na 30 czerwca, to termin ten jest już nieaktualny.


Mowa tu o amerykańskiej premierze, ale Dimension Films wycofało film z dystrybucji i nie podało ani powodu takiej decyzji, ani nowej daty.


Warto zaznaczyć, że film miał zadebiutować już 15 kwietnia 2016 i choć potem dostaliśmy informację, że premiera nastąpi wcześniej, bo 1 kwietnia, tak się jednak nie stało. Potem mówiono o 6 stycznia 2017 roku, aż stanęło na 30 czerwca. Jak widać i ten termin nie zostanie dotrzymany.


Nastoletnia Bella wraz z dwojgiem rodzeństwa i matką wprowadza­ją się do nowego domu. Ta przeprowadzka pozwoli im zaoszczędzić na kosztowne leczenie dla brata Belli, który od lat sparaliżowany, żyje przykuty do łóżka. Choć dom wydaje się przestronny i piękny, dziew­czynę od początku coś w nim niepokoi. Ma poczucie, że nie są w nim sami. Gdzieś za ścianami wyczuwa niepokojącą obecność. Jej strach narasta, gdy w niewyjaśniony sposób zaczyna zmieniać się stan zdro­wia jej brata. To co początkowo wygląda na cud, wkrótce okazuje się koszmarem. Bella nabiera przekonania, że matka coś przed nimi ukrywa. Wkrótce zrozumie, że zamieszkali w domu, w którym doszło do potwornej zbrodni, a dusze umarłych wciąż szukają zemsty. Jednak to nie one uzdrawiają sparaliżowanego chłopca. Prawda, którą odkryje Bella, okaże się znacznie gorsza...  [za filmweb.pl]


Amityville: Przebudzenie

Najnowsze wieści