Nie będzie nowego Amityville w czerwcu

09.06.2017 | filmweb.pl | underluk

Nie będzie nowego Amityville w czerwcu

Choć któraś tam z kolei data premiery filmu „Amityville: Przebudzenie” wyznaczona była na 30 czerwca, to termin ten jest już nieaktualny.


Mowa tu o amerykańskiej premierze, ale Dimension Films wycofało film z dystrybucji i nie podało ani powodu takiej decyzji, ani nowej daty.


Warto zaznaczyć, że film miał zadebiutować już 15 kwietnia 2016 i choć potem dostaliśmy informację, że premiera nastąpi wcześniej, bo 1 kwietnia, tak się jednak nie stało. Potem mówiono o 6 stycznia 2017 roku, aż stanęło na 30 czerwca. Jak widać i ten termin nie zostanie dotrzymany.


Nastoletnia Bella wraz z dwojgiem rodzeństwa i matką wprowadza­ją się do nowego domu. Ta przeprowadzka pozwoli im zaoszczędzić na kosztowne leczenie dla brata Belli, który od lat sparaliżowany, żyje przykuty do łóżka. Choć dom wydaje się przestronny i piękny, dziew­czynę od początku coś w nim niepokoi. Ma poczucie, że nie są w nim sami. Gdzieś za ścianami wyczuwa niepokojącą obecność. Jej strach narasta, gdy w niewyjaśniony sposób zaczyna zmieniać się stan zdro­wia jej brata. To co początkowo wygląda na cud, wkrótce okazuje się koszmarem. Bella nabiera przekonania, że matka coś przed nimi ukrywa. Wkrótce zrozumie, że zamieszkali w domu, w którym doszło do potwornej zbrodni, a dusze umarłych wciąż szukają zemsty. Jednak to nie one uzdrawiają sparaliżowanego chłopca. Prawda, którą odkryje Bella, okaże się znacznie gorsza...  [za filmweb.pl]


Amityville: Przebudzenie

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści