Ruszyła III edycja Nagrody Grabińskiego

22.06.2017 | nagrodagrabinskiego.pl | underluk

Ruszyła III edycja Nagrody Grabińskiego

Można już oddawać głosy w III edycji Nagrody Polskiej Literatury Grozy im. Stefana Grabińskiego, która w tym roku doczekała się lekkich zmian. 


--


Głosowanie na najlepszy polski horror literacki trwa!


Rozpoczęła się III edycja Nagrody Polskiej Literatury Grozy im. Stefana Grabińskiego. Od 21 czerwca do 9 lipca 2017 roku czytelnicy mogą głosować na swoje ulubione książki w konwencji horroru. Typy czytelników oraz nominacje Komisji Organizacyjnej Nagrody zostaną następnie ocenione przez eksperckie Jury składające się z aktywnych naukowo badaczy zajmujących się literaturą grozy. Wręczenie nagrody oraz wyróżnienia czytelników odbędzie się już w październiku, na uroczystej gali podczas Krakowskiego Festiwalu Grozy KFASON.


Najważniejsze informacje, nowy regulamin oraz panel do głosowania dostępne są na oficjalnej stronie Nagrody:
http://nagrodagrabinskiego.pl
oraz na Facebooku:
https://www.facebook.com/nagrodapolskiejliteraturygrozy/


Tam również pojawiać się będą aktualne sprawozdania z przebiegu prac nad głosowaniami i z działalności związanej z Nagrodą. Serdecznie zachęcamy do głosowania na ulubione pozycje, do śledzenia nas na FB oraz do czytania polskiej grozy!


--


Ja sam również zachęcam i pewnie zagłosuję.


Jeśli na liście kandydatów nie ma waszego ulubionego polskiego horroru z 2016 roku, to nic nie stoi na przeszkodzie byście taki brak zgłosili. Regulamin coś takiego przewiduje. A jeśli ciekawi Was kto zasiada w Jury, musicie poczekać do końca lipca bo jego skład ma zostać podany do końca przyszłego miesiąca. Będzie to grono "aktywnych naukowo badaczy zajmujących się literaturą grozy"... brzmi poważnie. 

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści