Ruszyła III edycja Nagrody Grabińskiego

22.06.2017 | nagrodagrabinskiego.pl | underluk

Ruszyła III edycja Nagrody Grabińskiego

Można już oddawać głosy w III edycji Nagrody Polskiej Literatury Grozy im. Stefana Grabińskiego, która w tym roku doczekała się lekkich zmian. 


--


Głosowanie na najlepszy polski horror literacki trwa!


Rozpoczęła się III edycja Nagrody Polskiej Literatury Grozy im. Stefana Grabińskiego. Od 21 czerwca do 9 lipca 2017 roku czytelnicy mogą głosować na swoje ulubione książki w konwencji horroru. Typy czytelników oraz nominacje Komisji Organizacyjnej Nagrody zostaną następnie ocenione przez eksperckie Jury składające się z aktywnych naukowo badaczy zajmujących się literaturą grozy. Wręczenie nagrody oraz wyróżnienia czytelników odbędzie się już w październiku, na uroczystej gali podczas Krakowskiego Festiwalu Grozy KFASON.


Najważniejsze informacje, nowy regulamin oraz panel do głosowania dostępne są na oficjalnej stronie Nagrody:
http://nagrodagrabinskiego.pl
oraz na Facebooku:
https://www.facebook.com/nagrodapolskiejliteraturygrozy/


Tam również pojawiać się będą aktualne sprawozdania z przebiegu prac nad głosowaniami i z działalności związanej z Nagrodą. Serdecznie zachęcamy do głosowania na ulubione pozycje, do śledzenia nas na FB oraz do czytania polskiej grozy!


--


Ja sam również zachęcam i pewnie zagłosuję.


Jeśli na liście kandydatów nie ma waszego ulubionego polskiego horroru z 2016 roku, to nic nie stoi na przeszkodzie byście taki brak zgłosili. Regulamin coś takiego przewiduje. A jeśli ciekawi Was kto zasiada w Jury, musicie poczekać do końca lipca bo jego skład ma zostać podany do końca przyszłego miesiąca. Będzie to grono "aktywnych naukowo badaczy zajmujących się literaturą grozy"... brzmi poważnie. 

Najnowsze wieści