Five Night At Freddy's 6 skasowane

04.07.2017 | ppe.pl, antyweb.pl | underluk

Five Night At Freddy

Szósta odsłona serii wirtualnych horrorów „Five Night At Freddy’s” została oficjalnie potwierdzona i jednocześnie skasowana. Twórca nie wytrzymał presji.


Scott Cawthona w 2014 roku wydał pierwszą grę z serii, która do dziś dorobiła się już pięciu odsłon i w sumie niezłej popularności wśród graczy. O pracach nad szóstą odsłoną można było od czasu do czasu przeczytać jakieś plotki, ale twórca oficjalnie tytułu nie zapowiedział. Aż do teraz, kiedy oświadczył, że presja go przerosła i gra się nie ukarze.


Po tym jak zmuszałem się do kontynuowania trwającej dzień po dniu pracy coś do mnie dotarło. Nie chcę nad tym pracować. Wierzę, że po każdej premierze oczekiwania powinny być coraz większe. Każda gra powinna być lepsza, niż poprzednia. Ale zaczyna się presja i obawiam się, że zacząłem zaniedbywać inne rzeczy w moim życiu, by tylko spełnić oczekiwania fanów.


Fani serii na pewno poczują zawód, ale z drugiej strony ciężko nie zrozumieć takiej decyzji. Scott w każdym razie nie zamierza porzucić tworzenia gier i po złapaniu oddechu zamierza wrócić do deweloperki, ale to dopiero pieśń przyszłości.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści