Zestaw mitów z Arkham Horror

05.07.2017 | galakta.pl | underluk

Zestaw mitów z Arkham Horror

Gracze w karciankę "Horror w Arkham" już jutro będą mogli kupić rozszerzenie "Zagubieni w czasie i przestrzeni. Zestaw mitów" od wydawnictwa Galakta. 


Rozszerzenie wprowadza 60 nowych kart, które pomogą ulepszyć talie badaczy oraz poprowadzić fabułę do ostatecznego rozwiązania.


Światy zostały połączone, inny wymiar przenika do naszego. Kiedy ludzka rzeczywistość rozpada się na kawałki, straszliwy Yog-Sothoth usiłuje przejąć hegemonię nad oboma wymiarami. Badacze muszą udać się do obcego wymiaru i zmierzyć z bestiami i zjawiskami, które przeczą wszelkim znanym nam prawom logiki i fizyki. Samo przebywanie w tych miejscach może doprowadzić do utraty zmysłów, ale zadanie wymaga większego poświęcenia. Czas się kończy – trzeba powstrzymać bestię i uratować ludzkość, dopóki to możliwe. Nawet jeśli będziecie musieli zapłacić za to najwyższą cenę.


Horror w Arkham - Zagubieni w czasie i przestrzeni. Zestaw mitów


Badacze nie będą mogli do końca polegać na znanych sposobach i trikach. Muszą odnajdywać się w dziwacznych prawach obcego świata na bieżąco, nie będzie wiele czasu na zastanowienie, a każde miejsce wydaje się podlegać osobnym schematom. Nowi przeciwnicy także okażą się potężniejsi niż wszelkie spotkane dotąd istoty. Wyjątkowa ostrożność musi być zachowana szczególnie, że jesteście na ich terenie. Każdy gadżet może być niezbędny do przetrwania kolejnej minuty w tym wymiarze szaleństwa, ale zasoby są ograniczone i należy używać ich rozważnie.


Horror w Arkham - Zagubieni w czasie i przestrzeni

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści