Telltale Games zapowiada nowe produkcje

20.07.2017 | ppe.pl | underluk

Telltale Games zapowiada nowe produkcje

Chociaż chyba lepiej byłoby napisać, że zapowiada kontynuacje znanych już serii. Więcej szczegółów poznamy w weekend na „Summer 2017 Update”, ale już teraz jest o czym napisać.


Plotki po sieci krążyły od jakiegoś czasu, ale teraz znalazły potwierdzenie. Studio pracuje obecnie nad trzema produkcjami i o ile taki „Batman: The Enemy Within” średnio nas interesuje, tak dwie pozostałe gry to już inna bajka.


The Wolf Among Us” powraca. Po sporym zainteresowaniu jaki zdobyła pierwsza część, wiemy już, że będzie sequel, który prawdopodobnie zaprezentuje nam zupełnie nową przygodę. Pierwszy odcinek (przypomnę tylko, że przygodówki od Telltale Games wydawane są w odcinkach) ukaże się w 2018 roku.


Tęsknicie za Clementine? Studio zapowiedziało zakończenie historii tej bohaterki w „The Walking Dead: The Final Season”, czyli czwartym już sezonie jej przygód. Start w 2018 roku.


Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści