Diabeł na miarę naszych czasów od OLSa

21.07.2017 | facebook.com/okolicastrachu/ | underluk

Diabeł na miarę naszych czasów od OLSa

OkoLica Starchu ujawniła okładkę i parę szczegółów antologii „Jakie czasy taki diabeł”, która niedawno trafiła pod ich skrzydła. Poznaliśmy też nieco planów na ten rok.


Jakie czasy taki diabeł. Antologia” ukaże się w serii Biblioteczka OkoLicy Strachu już w październiku. Zdobić ją będzie grafika Petera Stanimirova, a na jej kartach znajdziecie:


Piotr Kulpa - Diabeu
Wojciech Gunia - Ocalenie
Kazimierz Kyrcz Jr - Czarcia wdowa
Agnieszka Biskup - Ten Zły
Izabela Ozga - Krukom na żer
Anna Konstanty - Pokusa
Katarzyna Woyciechowska - Całe to pisanie wierszy
Patrycja Pancerz - Figurka
Jakub Janeczek - Stary pan Maczek
Dariusz Słowik - Oddech diabła
Dagmara Adwentowska - Wszystko na sprzedaż
Wioletta Barciś - Pechowa transkacja
Konrad Szybka - Taki, jaki jest naprawdę


Teksty zostały wybrane w konkursie „Jakie czasy taki diabeł”, który wystartował ponad rok temu i był zorganizowany przez serwis PolskaGrozaPL. W jury znaleźli się Michał Gacek, Marek Zychla, Marek Żelkowski oraz Wiktor Żwikiewicz.


Poza tym dowiedzieliśmy się, że na grudzień w Biblioteczce OkoLicy Strachu zaplanowana jest premiera zbioru opowiadań „Chorały z pogranicza czasuDominika Łuszczyńskiego oraz książka „Zagubione duszeMorta Castle.


Na koniec warto przypomnieć, że we wrześniu ukarze się nowy numer magazynu „OkoLica Strachu”, oraz premiera kolejnych pozycjach Biblioteczki Grozy. Mowa o "Śniących ścianach" Krzyśka Maciejewskiego i "Teorii rzeczy" Piotra Kulpy.


Jakie czasy taki diabeł. Antologia

Najnowsze wieści