Diabeł na miarę naszych czasów od OLSa

21.07.2017 | facebook.com/okolicastrachu/ | underluk

Diabeł na miarę naszych czasów od OLSa

OkoLica Starchu ujawniła okładkę i parę szczegółów antologii „Jakie czasy taki diabeł”, która niedawno trafiła pod ich skrzydła. Poznaliśmy też nieco planów na ten rok.


Jakie czasy taki diabeł. Antologia” ukaże się w serii Biblioteczka OkoLicy Strachu już w październiku. Zdobić ją będzie grafika Petera Stanimirova, a na jej kartach znajdziecie:


Piotr Kulpa - Diabeu
Wojciech Gunia - Ocalenie
Kazimierz Kyrcz Jr - Czarcia wdowa
Agnieszka Biskup - Ten Zły
Izabela Ozga - Krukom na żer
Anna Konstanty - Pokusa
Katarzyna Woyciechowska - Całe to pisanie wierszy
Patrycja Pancerz - Figurka
Jakub Janeczek - Stary pan Maczek
Dariusz Słowik - Oddech diabła
Dagmara Adwentowska - Wszystko na sprzedaż
Wioletta Barciś - Pechowa transkacja
Konrad Szybka - Taki, jaki jest naprawdę


Teksty zostały wybrane w konkursie „Jakie czasy taki diabeł”, który wystartował ponad rok temu i był zorganizowany przez serwis PolskaGrozaPL. W jury znaleźli się Michał Gacek, Marek Zychla, Marek Żelkowski oraz Wiktor Żwikiewicz.


Poza tym dowiedzieliśmy się, że na grudzień w Biblioteczce OkoLicy Strachu zaplanowana jest premiera zbioru opowiadań „Chorały z pogranicza czasuDominika Łuszczyńskiego oraz książka „Zagubione duszeMorta Castle.


Na koniec warto przypomnieć, że we wrześniu ukarze się nowy numer magazynu „OkoLica Strachu”, oraz premiera kolejnych pozycjach Biblioteczki Grozy. Mowa o "Śniących ścianach" Krzyśka Maciejewskiego i "Teorii rzeczy" Piotra Kulpy.


Jakie czasy taki diabeł. Antologia

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści