Maszyna. Antologia horroru industrialnego

06.10.2017 | Dom Horroru | underluk

Maszyna. Antologia horroru industrialnego

Ruszyła przedsprzedaż zbioru "Maszyna. Antologia horroru indystrialnego", która już niedługo wpadnie w nasze łapki dzięki wydawnictu Dom Horroru. 


--


Smog wielkich miast, kopcące kominy, fabryki pracujące, porzucone i przerabiane na w zamierzeniu przytulne mieszkania. Terkot i łomot przesuwających się taśm, mieszadeł i zębatek. Piece buchające żarem. Niepowstrzymana powtarzalność procesów produkcji i niepozorny człowiek – czy nadal twórca, sprawca i kontroler, czy już tylko jeden z trybów? Spotkacie tu ludzi niedowierzających, że smog może zabić i ludzi wierzących, że nowa fabryka zmieni ich byt na lepsze. Ludzi, których przetrwanie zależy od maszyny, którym fabryczne urządzenia istnienie odebrały i takich, których obdarzyły życiem fałszywym, marzeniami piękniejszymi niż codzienność. Czy kruchy człowiek poradzi sobie w konfrontacji z mocą maszyn? Zobaczcie sami.


Wśród autorów znaleźli się: Kyrcz&Walczak, Gunia, Karbowski, Biskup, Czarny, Woźnica, Ferens, Borlik, Musiałowicz, Adwentowska, Zychla i Mikołajczyk.


Tytuł: Maszyna. Antologia horroru industrialnego
Liczba stron: 250
Oprawa: twarda
Wersja: limitowana 66 sztuk
Wydawnictwo: Dom Horroru


Książkę można już zamawiać na Dom Horroru


Maszyna. Antologia horroru industrialnego

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści