Maszyna. Antologia horroru industrialnego

06.10.2017 | Dom Horroru | underluk

Maszyna. Antologia horroru industrialnego

Ruszyła przedsprzedaż zbioru "Maszyna. Antologia horroru indystrialnego", która już niedługo wpadnie w nasze łapki dzięki wydawnictu Dom Horroru. 


--


Smog wielkich miast, kopcące kominy, fabryki pracujące, porzucone i przerabiane na w zamierzeniu przytulne mieszkania. Terkot i łomot przesuwających się taśm, mieszadeł i zębatek. Piece buchające żarem. Niepowstrzymana powtarzalność procesów produkcji i niepozorny człowiek – czy nadal twórca, sprawca i kontroler, czy już tylko jeden z trybów? Spotkacie tu ludzi niedowierzających, że smog może zabić i ludzi wierzących, że nowa fabryka zmieni ich byt na lepsze. Ludzi, których przetrwanie zależy od maszyny, którym fabryczne urządzenia istnienie odebrały i takich, których obdarzyły życiem fałszywym, marzeniami piękniejszymi niż codzienność. Czy kruchy człowiek poradzi sobie w konfrontacji z mocą maszyn? Zobaczcie sami.


Wśród autorów znaleźli się: Kyrcz&Walczak, Gunia, Karbowski, Biskup, Czarny, Woźnica, Ferens, Borlik, Musiałowicz, Adwentowska, Zychla i Mikołajczyk.


Tytuł: Maszyna. Antologia horroru industrialnego
Liczba stron: 250
Oprawa: twarda
Wersja: limitowana 66 sztuk
Wydawnictwo: Dom Horroru


Książkę można już zamawiać na Dom Horroru


Maszyna. Antologia horroru industrialnego

Najnowsze wieści