Phantom Books agreguje

06.10.2017 | facebook.com/okolicastrachu/ | underluk

Phantom Books agreguje

OkoLica Strachu, Phatnom Books Horror i Odmienne Stany Grozy - Biblioteczka OkoLicy Strachu od drugiego października będą występować pod szyldem wydawnictwa Phatnom Books.


Jak możemy przeczytać na fanpage’u OkoLicy Strachu:


Z dniem drugiego października trzy nasze projekty zostały połączone w jedno wydawnictwo Phantom Books.

Wydawnictwo Phantom Books wydawać będzie dwie serie książek i czasopismo: Phantom Books Horror, Odmienne Stany Grozy - Biblioteczka OkoLicy Strachu i czasopismo OkoLica Strachu.

Prawdopodobnie w przyszłym roku wystartujemy z kolejną serią, tym razem w jej skład będą wchodziły opracowania naukowe z szeroko rozumianej grozy. Pozycje nowe, wydawane przez uczelnie i autorów, opracowania prezentowane podczas konferencji naukowych, jak i książki, których zakup jest niemal niemożliwy ze względu na wydania w małych oficynach i niskich nakładach.


Już kiedyś wspomniałem o moim zdaniem zbyt dużym rozdrobnieniu tych bytów, ale wydaje mi się, że choć wszystkie będą wydawane pod jednym szyldem, to pewnie nadal będą egzystować niejako osobno. Jeśli wiecie o co mi chodzi. Życzyłbym sobie by powstała jedna strona i jeden fanpage Phantom Books i tam były wszystkie informacje o wydawanych przez nich pozycjach. Jak będzie, czas pokaże.


Ciekawią mnie także te bardziej naukowe pozycje i tematy jakie będą w nich poruszane. Ciekawią jako fana horroru, ale niekoniecznie jako konsumenta. Będę jednak obserwował ten temat.

Najnowsze wieści