Phantom Books agreguje

06.10.2017 | facebook.com/okolicastrachu/ | underluk

Phantom Books agreguje

OkoLica Strachu, Phatnom Books Horror i Odmienne Stany Grozy - Biblioteczka OkoLicy Strachu od drugiego października będą występować pod szyldem wydawnictwa Phatnom Books.


Jak możemy przeczytać na fanpage’u OkoLicy Strachu:


Z dniem drugiego października trzy nasze projekty zostały połączone w jedno wydawnictwo Phantom Books.

Wydawnictwo Phantom Books wydawać będzie dwie serie książek i czasopismo: Phantom Books Horror, Odmienne Stany Grozy - Biblioteczka OkoLicy Strachu i czasopismo OkoLica Strachu.

Prawdopodobnie w przyszłym roku wystartujemy z kolejną serią, tym razem w jej skład będą wchodziły opracowania naukowe z szeroko rozumianej grozy. Pozycje nowe, wydawane przez uczelnie i autorów, opracowania prezentowane podczas konferencji naukowych, jak i książki, których zakup jest niemal niemożliwy ze względu na wydania w małych oficynach i niskich nakładach.


Już kiedyś wspomniałem o moim zdaniem zbyt dużym rozdrobnieniu tych bytów, ale wydaje mi się, że choć wszystkie będą wydawane pod jednym szyldem, to pewnie nadal będą egzystować niejako osobno. Jeśli wiecie o co mi chodzi. Życzyłbym sobie by powstała jedna strona i jeden fanpage Phantom Books i tam były wszystkie informacje o wydawanych przez nich pozycjach. Jak będzie, czas pokaże.


Ciekawią mnie także te bardziej naukowe pozycje i tematy jakie będą w nich poruszane. Ciekawią jako fana horroru, ale niekoniecznie jako konsumenta. Będę jednak obserwował ten temat.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści