Te bramy zostają zamknięte. [Albo i nie]

15.10.2017 | | underluk

Te bramy zostają zamknięte. [Albo i nie]

Koniec, to początek czegoś innego.


Osiem lat jakie spędziłem na prowadzeniu bloga bramygrozy.pl to kawał czasu. Myślę, że udało mi się stworzyć fajne miejsce w sieci, gdzie fani horroru mogli zawsze znaleźć porcję świeżych newsów ze świata grozy. Bo przede wszystkim na newsach zależało mi najbardziej i chyba pod tym względem niewiele stron w Polsce może mi dorównać. Recenzje pojawiały się rzadziej, ale także stanowiły istotną część strony i mam nadzieję, że komuś czasem pomogły dokonać wyboru, z którego był zadowolony. Najważniejsze jednak, że pisanie dla Was sprawiało mi masę frajdy i jakby nie patrzeć, kradło sporo czasu :).


Ostatnio jednak recenzji pojawiało się coraz mniej. Chociaż czytam, gram i oglądam wciąż tyle samo. Brakowało mi jednak chęci recenzowania, przez co ograniczałem się do rzeczy, które otrzymywałem od wydawców. Tutaj podjęte zobowiązanie motywowało mnie do pochylenia się nad danym tytułem. Nie zmienia to jednak faktu, że brakło mi gdzieś tego zacięcia, a jak mam się zmuszać do pisania, to wolę już nie pisać wcale.


Dlatego też podjąłem decyzję by zamknąć bramygrozy.pl. Prowadzenie takiego serwisu w pojedynkę jest pewnym wyzwaniem i cieszę się, że udawało mi się to przez osiem lat. Szczególnie, że cały silnik, grafika, design i wszystko co z prowadzeniem strony się łączy robiłem samodzielnie. I to działało :). 99,99 % tekstów to też moja robota, a tym, którzy odpowiadają za te 0,01 % materiału bardzo dziękuję. Szkoda, że nasze drogi nie splotły się na dłużej.


Horror oczywiście nadal jest mi bliski i nie zamierzam w żaden sposób ograniczać moich wycieczek do tej mrocznej piwnicy, w której zamknięte są wszystkie strachy i brutalne wizje jakie potrafią zrodzić się w umysłach autorów grozy. Czy zaowocuje to innym projektem? W tej chwili nie umiem na to pytanie odpowiedzieć, ale mój umysł cały czas jest otwarty na różne pomysły.


Tak czy inaczej, życzę Wam wszystkiego dobrego i niech groza będzie z Wami. Może kiedyś jeszcze się spotkamy.


 


AKTUALIZACJA


No dobra, wytrzymałem trzy miesiące, ale brakowało mi tego ;). Newsy powinny pojawiać się systematycznie. Co do recenzji... tutaj jest spora niewiadoma. 

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści