Planszówka The Walking Dead chyba będzie po polsku

24.01.2018 | gildia.pl, wspieram.to | underluk

Planszówka The Walking Dead chyba będzie po polsku

Dlaczego chyba? Bo na portalu wspieram.to trwa właśnie zbiórka na wydanie przez Czacha Games polskiej edycji gry.


Celem jest zebranie 30 000 zł, a obecnie wpłacono już 21 325 zł. Cel jest blisko, a do końca zbiórki zostało 25 dni. Myślę, że warto się dorzucić."The Walking Dead" to gra bitewna typu „skirmish” dla 1-2 graczy, w której kierujemy małą grupką ocalałych ludzi, w świecie zdominowanym przez krwiożerczych szwędaczy. Głównym zadaniem graczy jest zbieranie zasobów – broni, amunicji, leków i żywności. Kto zbierze ich więcej wygra. Są też scenariusze, w których gracze kontrolują całe grupki ocalałych i walczą przeciwko sobie.  
Jak w większości gier bitewnych, teren gry należy samemu sobie stworzyć korzystając z makiet domów, ulic, barykad czy pojazdów różnego rodzaju. Jeśli ktoś nie posiada makiet to nic straconego, bo producent dostarczył w wypraskach tekturowe żetony barykad i samochodów.Aby poznać temat bliżej, warto odwiedzić stronę zbiórki na portalu wspieram.to.


The Walking Dead

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści