Firday The 13th: The Game zaprasza samotnych graczy

12.02.2018 | ppe.pl | underluk

Firday  The 13th: The Game zaprasza samotnych graczy

W sieci ukazał się zwiastun prezentujący wyzwania, jakich mogą podjąć się gracze „Friday the 13th: The Game” w trybie single player.


Gra swoją premierę miała prawie rok temu, ale jako, że głównym trybem zabawy jest w niej multiplayer, gdzie jeden gracz wciela się w Jasona, a pozostali w nastolatków, którzy starają się przetrwać, samotne wilki nie bardzo miały co w niej robić. Na co zresztą było sporo narzekania. Ekipa Gun Media szybko zapowiedziała, że pracuje nad trybem dla pojedynczego gracza i wreszcie możemy rzucić okiem na nową zawartość do niego.


Zabawa będzie polegała na wcieleniu się w znanego i lubianego mordercę, który słyszy głosy. A te wszyscy wiemy do czego go namawiają. Sposobów na wypełnienie wyzwań ma być kilka, a przykładowe możecie zobaczyć na poniższym zwiastunie.


Tryb będzie darmowy dla każdego posiadacza „Friday the 13th: The Game” w wersji na PS4, XOne i PC, ale nie ujawniono jeszcze dokładnej daty premiery.


Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści