Five Nights At Freddy’s zyskał reżysera

13.02.2018 | filmweb.pl | underluk

Five Nights At Freddy’s zyskał reżysera

O planach ekranizacji serii gier „Five Night At Freddy’s” słyszymy już od kilku lat. Najnowsze wieści głoszą, że na krześle reżysera zasiądzie Chris Columbus.


Tego pana nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Gość był scenarzystą „Gremlinów” i „Goonies”, a jako reżyser sprawdził się choćby w przypadku „Kevina samego w domu” i dwóch pierwszych „Harrych Potterów”. Tytułowa seria gier była wcześniej w planach Warner Bros. New Line Cinema, ale gdy tamten projekt nie doszedł do skutku, prawa do ekranizacji kupił Blumhouse.


Bohaterem pierwszej gry jest Mike Schmidt, który właśnie rozpoczął pracę jako nocny stróż w pizzerii Freddy Fazbear's Pizza. Praca nie będzie łatwa, ponieważ urocze animatroniczne maskotki restauracji okazują się mieć mroczną naturę, która nakazuje im zmieniać ludzi w kolejne maskotki, co prowadzi do śmierci ludzi w męczarniach. Znakiem rozpoznawczym gry, były wyskakujące "znikąd" maskotki straszące graczy. [za filmweb]

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści