Upiorna Uczta od Phantom Books Horror

16.02.2018 | facebook.com/Seria-Phantom-Books-Horror-608481312540765 | underluk

Upiorna Uczta od Phantom Books Horror

Phantom Books Horror pokazał właśnie urocza okładkę nadchodzącego zbioru opowiadań Roberta Cichowlasa pt. „Upiorna Uczta”.


Grafikę znajdziecie poniżej, a za jej wykonanie odpowiada Dawid Blodek Boldys i jego Shred Perspectives Studio. Pod projektem podpisuje się Krzysztof Korsarz Biliński.


W spisie treści znajdziemy poniższe teksty:
- Duckfucker,
- Propozycja,
- Fryzjer,
- Szkieletowy Poznań,
- Pokuta,
- Nawiedzone mieszkanie,
- Opowieść z bardzo szczęśliwym zakończeniem,
- Willa Greisera,
- Duckfucker 2: MonkeyfuckerRobert Cichowlas - ze wstępu do Duckfucker


Duckfucker to efekt mojego zauroczenia literaturą bizarro. Zanim przeczytałem pierwsze kawałki Carltona Mellicka III byłem na kilku panelach, na których Dawid Kain – prekursor tego gatunku w Polsce – opowiadał na temat dzieł wspomnianego autora. Dziesięć lat temu niemożliwością było ściągnięcie tekstów Mellicka i jego kompanów od bizarro do Polski – jaki wydawca bowiem opublikowałby książkę o... nawiedzonej waginie? [..]

Tworząc serię antologii opowiadań grozy z cyklu „Cięcia, blizny, rany, szramy” dla Wydawnictwa Replika, pomyślałem, że nie mógłbym nie zaproponować współpracy Carltonowi Mellickowi. I tak oto pojawił się w krótkiej formie w Polsce.


"Duckfucker" to jedyne opowiadanie w niniejszym zbiorze, które ukazało się wcześniej w druku – w limitowanej antologii Bizarro Bazar.


No dobra, macie okładkę ;)


Upiorna Uczta

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści