Upiorna Uczta od Phantom Books Horror

16.02.2018 | facebook.com/Seria-Phantom-Books-Horror-608481312540765 | underluk

Upiorna Uczta od Phantom Books Horror

Phantom Books Horror pokazał właśnie urocza okładkę nadchodzącego zbioru opowiadań Roberta Cichowlasa pt. „Upiorna Uczta”.


Grafikę znajdziecie poniżej, a za jej wykonanie odpowiada Dawid Blodek Boldys i jego Shred Perspectives Studio. Pod projektem podpisuje się Krzysztof Korsarz Biliński.


W spisie treści znajdziemy poniższe teksty:
- Duckfucker,
- Propozycja,
- Fryzjer,
- Szkieletowy Poznań,
- Pokuta,
- Nawiedzone mieszkanie,
- Opowieść z bardzo szczęśliwym zakończeniem,
- Willa Greisera,
- Duckfucker 2: MonkeyfuckerRobert Cichowlas - ze wstępu do Duckfucker


Duckfucker to efekt mojego zauroczenia literaturą bizarro. Zanim przeczytałem pierwsze kawałki Carltona Mellicka III byłem na kilku panelach, na których Dawid Kain – prekursor tego gatunku w Polsce – opowiadał na temat dzieł wspomnianego autora. Dziesięć lat temu niemożliwością było ściągnięcie tekstów Mellicka i jego kompanów od bizarro do Polski – jaki wydawca bowiem opublikowałby książkę o... nawiedzonej waginie? [..]

Tworząc serię antologii opowiadań grozy z cyklu „Cięcia, blizny, rany, szramy” dla Wydawnictwa Replika, pomyślałem, że nie mógłbym nie zaproponować współpracy Carltonowi Mellickowi. I tak oto pojawił się w krótkiej formie w Polsce.


"Duckfucker" to jedyne opowiadanie w niniejszym zbiorze, które ukazało się wcześniej w druku – w limitowanej antologii Bizarro Bazar.


No dobra, macie okładkę ;)


Upiorna Uczta

Najnowsze wieści