Cierp ciało już na dniach

19.02.2018 | domhorroru.usermd.net, facebook.com/domhorroru/ | underluk

Cierp ciało już na dniach

Już na dniach dostępna powinna być książka „Cierp ciało”, za którą stoi Monica J. O’Rourke, a która ukaże się u nas nakładem wydawnictwa Dom Horroru.


I jak to z wydawnictwem Dom Horroru bywa, wszelkie informacje do newsa trzeba zbierać po kilku postach na ich fanpage’u. W każdym razie tytuł wyjechał już z drukarni, więc za niedługo można spodziewać się premiery.


--


Zoey zawsze chciała być nieco szczuplejsza. Pewnego dnia spotyka pewną dziwną kobietę, od której dowiaduje się o radykalnym programie utraty wagi. Niemal natychmiast zostaje uprowadzona wprost z ulic Manhattanu i włączona do niego. Uwięziona wraz z wieloma innymi kobietami, dla uciechy swych porywaczy będzie musiała wziąć udział w niezliczonych aktach ekstremalnej perwersji. Pozbawiona nadziei, bez jakiejkolwiek możliwości ucieczki, by przeżyć, będzie zmuszona spełnić najbardziej zwyrodniałe i poniżające zachcianki.


I tylko jedna rzecz będzie od nich gorsza: to, co Zoey musi zrobić, żeby odzyskać wolność…


--


oprawa: miękka
liczba stron: 160 stron


Cierp ciało - Monica O'Rourke

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści