Premiera: Mgły Carcosy

22.03.2018 | galakta.pl | underluk

Premiera: Mgły Carcosy

"Mgły Carcosy" to najnowszy dodatek do karcianki "Horror w Arkham". Od dziś do kupienia. 


--


Witajcie w Carcosie


Przed tobą rozciąga się spaczone, obce miasto. Jego kręte ulice i dziwna architektura zdają się zupełnie chaotyczne i nieskładne. W oddali, w ciemnych wodach jeziora odbijają się dwa słońca.


Z przyjemnością informujemy, że Mgły Carcosy, ostatni dodatek z cyklu Szlak do Carcosy do Horroru w Arkham LCG jest już dostępny w sklepach. Ostatni scenariusz kampanii zabierze Was do przeklętego miasta, gdzie zmierzycie się z najbardziej przerażającym przeciwnikiem – własnym rozumem. Przekroczycie wszelkie granice racjonalności i zostaniecie zepchnięci w otchłań szaleństwa, pogrążając się w nim bez reszty – nie liczą się już nawet limity punktów przerażenia na kartach postaci. Otwarci na nieznane będziecie popadać w obłęd do momentu, w którym nie będzie już odwrotu. Wiecie tylko, że musicie doprowadzić tę sprawę do końca. Lecz jaki będzie to koniec?


Mgły Carcosy, czyli szósty dodatek z cyklu Szlak do Carcosy do gry Horror w Arkham LCG jest już dostępny we wszystkich dobrych sklepach z grami planszowymi.


Mgły Carcosy

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści