Zapomnijcie o Agony w marcu

27.03.2018 | ppe.pl | underluk

Zapomnijcie o Agony w marcu

Agony” czyli wirtualna wycieczka do piekła, którą zamierza zaserwować nam polskie studio Madmind, zalicza opóźnienie.


Wiadomo już, ze termin 30 marca na pewno nie zostanie dotrzymany. Nowego jak na razie nie poznaliśmy, a deweloper zaistniałą sytuację tłumaczy w następujący sposób:


Niestety musimy was poinformować, że termin 30 marca nie jest już datą premiery. Poinformujemy was jak tylko wyznaczymy finalną datę premiery. Skąd taka zmiana? Agony wydajemy równocześnie na PS4, PC i XOne i chcemy się upewnić, że gra na każdej platformie działa tak samo dobrze, zapewniając najlepsze doznania. Prosimy o cierpliwość.

Chcielibyśmy też poinformować, że Agony otrzymało już wszystkie kategorie wiekowe i że w momencie premiery gra dostępna będzie w następujących językach:
- Angielski
- Francuski
- Włoski
- Niemiecki
- Hiszpański
- Rosyjski
- Turecki
- Portugalski


Trudno. Mogę poczekać dłużej bo „Agony” zapowiada się na całkiem interesujące doświadczenie. W końcu zstąpienie do piekła, walka z demonicznymi istotami i interakcja z grzesznikami skazanymi na wieczne potępienie to nie w kij dmuchał.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści