Grabiński w C&T

29.03.2018 | gildia.pl | underluk

Grabiński w C&T

Biblioteczna Grozy wydawnictwa C&T to konkretny zestaw klasyki grozy, który już w kwietniu powiększy się o zbiór „Znaki niesamowite” Stefana Grabińskiego.


Okładkę znajdziecie na samym dole (ten dopisek „Polski Poe” mogli sobie darować). Książka powinna być dostępne 25 kwietnia.OSIEMNAŚCIE WYBRANYCH OPOWIADAŃ ZE WSTĘPEM MARCINA KNYSZYŃSKIEGO


Minęło sto lat od premiery zbioru „Na wzgórzu róż”, którym oficjalnie Stefan Grabiński rozpoczął swoją pisarską karierę. Czas nadał jego upiornym historiom atrakcyjnej patyny, ale ich nie załagodził. Widma w oknach starych domów, dziwne siły działające na kolejowych stacjach, sobowtóry i tętniące w tkance wszechświata ukryte wymiary niosą w sobie ładunek emocjonalny, który w równym stopniu może wstrząsnąć czytelnikiem teraz, jak i w początku ubiegłego wieku. Po stu latach nadal w twórczości Grabińskiego możecie odkryć nieznane wcześniej tony niesamowitości.
Paweł Mateja, Carpe NoctemLiczba stron: 256
Oprawa: miękka
ISBN-13: 9788374703659
Data wydania: 25 kwiecień 2018
Numer katalogowy: 362205


Znaki niesamowite - Stefan Grabiński

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści