Nowa książka Piotra Borlika w czerwcu

06.04.2018 | facebook.com/Borlik.Piotr/ | underluk

Nowa książka Piotra Borlika w czerwcu

Już w czerwcu nakładem wydawnictwa Videograf, powinna być dostępna nowa powieść Piotra Borlika „Samobójcy nie idą do nieba”.


--


Co czeka po drugiej stronie ludzi, którzy odbierają sobie życie? Po śmierci człowiek nie ma wpływu na los najbliższych – ale co byś zrobił, gdyby Tobie dano taką możliwość? Czy nie poświęciłbyś własnej duszy, własnej świadomości, by ratować rodzinę?


Adam Herbut przeżył całe swoje życie w nieświadomości wyrządzonych przez siebie krzywd. Konsekwencje popełnionych przed laty błędów mszczą się na nim w najmniej spodziewanym momencie – po śmierci. Miejsce, do którego trafia, nie przypomina biblijnego wyobrażenia nieba ani piekła, a ludzie w nim przebywający zdają się odtwarzać wyuczone na pamięć role. Sytuacja pogarsza się, gdy Adam na swojej drodze napotyka istoty przypominające czarne anioły…


--


Po małym żarcie (może widzieliście na internetach pewien obrazek), autor pokazał na swoim fanpage’u prawdziwą okładkę książki, której wykonania winny jest Darek Kocurek Digital ART.


Samobójcy nie idą do nieba - Piotr Borlik

Najnowsze wieści