Nowa książka Piotra Borlika w czerwcu

06.04.2018 | facebook.com/Borlik.Piotr/ | underluk

Nowa książka Piotra Borlika w czerwcu

Już w czerwcu nakładem wydawnictwa Videograf, powinna być dostępna nowa powieść Piotra Borlika „Samobójcy nie idą do nieba”.


--


Co czeka po drugiej stronie ludzi, którzy odbierają sobie życie? Po śmierci człowiek nie ma wpływu na los najbliższych – ale co byś zrobił, gdyby Tobie dano taką możliwość? Czy nie poświęciłbyś własnej duszy, własnej świadomości, by ratować rodzinę?


Adam Herbut przeżył całe swoje życie w nieświadomości wyrządzonych przez siebie krzywd. Konsekwencje popełnionych przed laty błędów mszczą się na nim w najmniej spodziewanym momencie – po śmierci. Miejsce, do którego trafia, nie przypomina biblijnego wyobrażenia nieba ani piekła, a ludzie w nim przebywający zdają się odtwarzać wyuczone na pamięć role. Sytuacja pogarsza się, gdy Adam na swojej drodze napotyka istoty przypominające czarne anioły…


--


Po małym żarcie (może widzieliście na internetach pewien obrazek), autor pokazał na swoim fanpage’u prawdziwą okładkę książki, której wykonania winny jest Darek Kocurek Digital ART.


Samobójcy nie idą do nieba - Piotr Borlik

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści