NOS4A2 od AMC

13.04.2018 | ostatniatawerna.pl | underluk

NOS4A2 od AMC

Stacja AMC bierze się za nakręcenie serialu na podstawie powieści „NOS4A2” Joe Hilla.


Autor zostanie producentem wykonawczym, a Jami O’Brien opracuje scenariusz i będzie miał dwie dodatkowe etykietki: showrunner i producent wykonawczy. Pomoże mu w tym Lauren Corrao.


Seria powstanie we współpracy z Tornante Television, a pierwszy sezon zaplanowany został na dziesięć odzcinków, które na ekranie zobaczymy w przyszłym roku.


Literackie „NOS4A2” jest historią pewnego porywacza dzieci, który zabiera je do gwiazdkowej krainy i matki, która odkrywa niezwykły sposób na przenoszenie się w przestrzeni. Ruszy ona w pościg za porywaczem by ocalić swego syna.


Książka jest moim zdaniem całkiem ok i można znaleźć w niej dużo fajnych motywów. Sam jednak mam spory problem z historiami wychodzącymi spod ręki Joe Hilla i choć jestem w stanie docenić jego kunszt i liczne smaczki, to jednak zawsze czuję spory niedosyt. Z „NOS4A2” nie było inaczej.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści