Co w It: Chapter Two piszczy

16.04.2018 | filmweb.pl | underluk

Co w It: Chapter Two piszczy

Machina znana jako „It: Chapter Two”, czyli kontynuacja zeszłorocznego „To” coraz bardziej się rozkręca, a my poznaliśmy przymiarki do obsady.


Obecnie trwają negocjacje z niektórymi aktorami. Mianowicie James McAvoy miałby zagrać Billa Benbrougha, Bill Hader wcieliłby się w Rochiego Toziera, a Jessica Chastain mogłaby wystąpić jako Bev. Oczywiście rozmowy trwają i nie wiadomo czy zakończa się sukcesem. Wiadomo natomiast, że w Pennywise’a ponownie wcieli się Bill Skarsgård.


Prace na planie mają ruszyć w lipcu w Toronto, więc trochę czasu jeszcze jest. W scenariuszu nanoszone są ostatnie poprawki, a goście od lokacji szukają plenerów, w których kręcone będą poszczególne sceny.


Akcja filmu osadzona będzie 27 lat po wydarzeniach z jedynki i skupi się na dorosłych już bohaterach, choć dla młodocianej obsady, też znajdzie się kilka ujęć.


Na krześle reżysera ponownie zasiądzie Andres Muschietti, a premiera „It: Chapter Two” planowana jest na 6 września 2019 roku.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści