Halloween wymaga poprawek?

26.04.2018 | filmweb.pl | underluk

Halloween wymaga poprawek?

Wygląda na to, że testowy pokaz nowego „Halloween” nie wypadł po myśli Blumhouse, a film nie prezentuje spodziewanego poziomu.


Jak donosi portal Horror Freak News widownia, która miała okazję obejrzeć 18 kwietnia nowe „Halloween” w Chatsworth w Kalifornii, gdzie film był testowo wyświetlany, nie były zachwycone. Narzekano, że obraz jest za długi i za bardzo skupia się na nakreśleniu postaci, które potem szybko giną. Uznania nie zdobyły sobie także nawiązania do wcześniejszych części, które wydają się bardziej zrzynkom niż hołdem. Na domiar złego podobno fatalnie wypada zakończenie, które jeśli nie zostanie zmienione, zabije cykl. Całości brakuje ponoć także znanego z serii klimatu, przez co bardziej kojarzy się z „Sinisterem” lub „Nocą oczyszczenia” niż „Halloween”.


Nie brzmi to dobrze, ale premiera przewidziana jest na 19 października, więc jest jeszcze trochę czasu na przemontowanie całości i ewentualne dokrętki. Oby został on dobrze wykorzystany.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści