Machinima ekranizuje F.E.A.R.

14.05.2018 | filmweb.pl | underluk

Machinima ekranizuje F.E.A.R.

"F.E.A.R.", czyli jeden z ciekawszych shooter, które trafiły na liczne sprzęty do grania, zostanie zekranizowany.


Fabułą gry toczyła się wokół Almy Wade, potężnego medium, które zostaje zaprzęgnięte do złowrogich eksperymentów przez korporację ATC. Z czasem Alma staje się poważnym nadprzyrodzonym zagrożeniem, które trzeba powstrzymać.


Tytuł zadebiutował w 2005 roku i do dziś darzę go sporym sentymentem. Liczne inspiracje azjatyckim kinem grozy, świetna jak na tamte czasy grafika i gęsty klimat sprawiały, że „F.E.A.R.” zyskał sobie przychylność graczy i trudno się temu dziwić. Klimat miażdżył, a niektóre sceny mogły śnić się po nocach.


Powstały potem jeszcze dwie kontynuacje gry, a teraz należąca do Warner Bros. internetowa platforma Machinima ogłasza, że ruszają prace nad aktorską ekranizacją. Scenariusz napisze Greg Russo, który jak sam powiedział:


"F.E.A.R." ma specjalne miejsce w moim sercu. Jestem podekscytowany tym, że mogę wnieść moją pasję do tego i kolejnych projektów.


I oby tak było Panie Russo, oby tak było.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści