Wakacje to wiwisekcja Lovecrafta

03.06.2018 | facebook.com/okolicastrachu/ | underluk

Wakacje to wiwisekcja Lovecrafta

Wydawnictwo Phantom Books na sierpień zapowiada nową pozycję w serii Wiwisekcje Grozy. Będzie nią „Groza jest święta” Mikołaja Kołyszko.


Sam tekst traktujący o twórczości H.P. Lovecrafta, dostępny jest w internecie od jakiegoś już czasu, ale wersja papierowa poza przewagą samej namacalności, będzie na nowo zredagowana, poprawiona i rozszerzona o temat Boga Umarłych plus genezy hybrydyzacji ghuli. A jak wszystko dobrze pójdzie to za jakiś czas możemy otrzymać drugą część, skupiającą się na genezie Przedwiecznych w mitologiach i religiach naturalnych.


O Autorze:
Mikołaj Kołyszko. Pisarz, dziennikarz, publicysta, religioznawca.
Współpracował m.in. z czasopismami OkoLica Strachu, Magazyn Histeria oraz portalami Polter.pl, Valkiria.net i Wiadomosci24.pl. Jest autorem popularnej szamanistycznej serii gamebookowej “Tajemne Oblicze Świata”, redaktorem naczelnym portalu CzytajPL.pl, byłym red. nacz. Wydawnictwa Wielokrotnego Wyboru oraz byłym red. nacz. magazynu “Masz Wybór”. Wyróżniony tytułem Dziennikarza Obywatelskiego 2013 Roku.


Za okładkę odpowiada Krzysztof „Korsarz” Biliński, a jej podstawą jest praca szwedzkiego artysty Ola Larssona.


Groza jest święta - Mikołaj Kołyszko - okładka

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści