Dying Light 2 zapowiedziane

11.06.2018 | ppe.pl | underluk

Dying Light 2 zapowiedziane

Na odbywających się targach E3 podczas konferencji Microsoftu, zapowiedziano „Dying Light 2”, czyli kontynuację Techlandowego hitu.


O tym, że gra powstaje, spekulowano od dawna i tylko kwestią czasu było jej ujawnienie. To wreszcie nastąpiło.


Produkcja powstaje na zupełnie nowym silniku (C-Engine), który został podobno zaprojektowany pod gry action-RPG i action-adventure. Powinno nam to zapewnić wielki i otwarty świat, który w kontekście produkcji nazywany jest Współczesnym Średniowieczem. Postapokaliptyczna wizja, w której nie tylko zombie są zagrożeniem, ale i inni ludzie. Podobnie jak w jedynce, w dwójce nie zabraknie walki i parkouru, ale przed graczem stawiane będą także moralne i skomplikowane wybory, których efekty obserwować będziemy w świecie gry.


Tak grę zapowiada Paweł Marchewka, CEO Techlandu:


Jesteśmy bardzo blisko naszej społeczności graczy i słyszeliśmy ich wyraźne głosy na temat oczekiwań wobec kontynuacji. Wiem, że musieli trochę na nią poczekać, dlatego tym bardziej cieszę się, że wreszcie możemy to powiedzieć: Dying Light 2 nadchodzi. Dying Light 2 to odważny krok w ewolucji marki. Połączenie cech leżących w DNA pierwszej odsłony z kompletnie nowymi sposobami na rozgrywkę. Po raz pierwszy w Dying Light gracze za pomocą swoich wyborów i czynów zdecydują o losach gnijącej metropolii. Chcemy dać im kompletnie nowy poziom swobody, zarówno w kwestii prowadzenia historii, ale też walki, parkouru i w każdym innym aspekcie gry.


Jedynka była świetna i jestem pewien, że dwójka nie zawiedzie. Zagramy na PS4, Xbox One i PC w przyszłym roku. 
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści