Dwugłowy Aligator idzie Cichowlas

17.07.2018 | facebook.com/Seria-Phantom-Books-Horror-608481312540765/ | underluk

Dwugłowy Aligator idzie Cichowlas

Film ma „Dwugłowego rekina” to książki mogą mieć „Dwugłowego aligatora”. Za opowieścią stoi Robert Cichowlas, a pozycja ukaże się nakładem Phantom Books Horror.Nazistowskie eksperymenty i stworzone w tajnych laboratoriach Rzeszy bestie, które żywiono ludzkim mięsem. Zło, budzące się po latach zaczyna siać postrach!
Już po wakacjach na światło dzienne wyłoni się "Dwugłowy aligator" Roberta Cichowlasa.
Animal horror w najokrutniejszej odmianie. Bądźcie gotowi!Jestem gotowy.


Za okładkę odpowiada Dawid Blodek Boldys i jego Shred Perspectives Works.


I wszystko ładnie. Wszystko pięknie, ale jak dojrzałem napis „Autor bestsellerowej Upiornej uczty i Opętanej” to dobrze, że akurat nic nie piłem bo parsknąwszy oplułbym monitor. Nie wiem jak się sprzedała „Upiorna uczta”, ale skoro „Opętana” dopiero co trafiła do sprzedaży, to albo zeszła na pniu w przedsprzedaży albo wydawnictwo bardzo jest pewne swego. Albo wrzuca na okładkę pusty slogan wzorem najgorszych praktyk z przeszłości. A może to celowy zabieg, by nawiązać do klasycznego Phantom Pressu i tego wyjaśnienia wolę się trzymam.


W każdym razie już po wakacjach na rynek trafi kolejny bestseller. Najwyraźniej.


Dwugłowy aligator - Robert Cichowlas - okładka

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści