Ulice Arkham już w sprzedaży

25.07.2018 | galakta.pl | underluk

Ulice Arkham już w sprzedaży

Już dziś na sklepowych półkach możecie znaleźć „Ulice Arkham”, czyli najnowsze rozszerzenie do gry planszowej „Posiadłość szaleństwa”.


Ulice Arkham


Badacze! Potrzebujemy Waszej pomocy! Z pustki między światami przybyły do naszej rzeczywistości nienaturalne plugastwa, z którymi musimy się zmierzyć, aby uratować nasz świat. Ale czy damy im radę?


Mamy przyjemność poinformować, że już od dziś na sklepowych półkach znajdziecie Ulice Arkham – najnowsze rozszerzenie do naszej bestsellerowej Posiadłości Szaleństwa. Zestaw ten wprowadza do gry znane miejsca z miasteczka, a także powiązane z nimi mroczne sekrety. Co czeka na Was na Uniwersytecie Miskatonic? Jaką tajemnicę skrywają starożytne artefakty znajdujące się w Muzeum Arkham? Kto stoi za morderstwem, przez które na włosku wisi pokój pomiędzy gangami Sheldona i O’Banniona? Waszym celem będzie znalezienie odpowiedzi na te, jak i inne intrygujące pytania.


Ulice Arkham - plansze


Jeśli jesteście gotowi stawić czoła Gwiezdnym wampirom, Szkieletom, Llogoirowi i stanąć w obronie naszej rzeczywistości, to Posiadłość Szaleństwa – Ulice Arkham są obowiązkowym dodatkiem do Waszej kolekcji!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści