Ulice Arkham już w sprzedaży

25.07.2018 | galakta.pl | underluk

Ulice Arkham już w sprzedaży

Już dziś na sklepowych półkach możecie znaleźć „Ulice Arkham”, czyli najnowsze rozszerzenie do gry planszowej „Posiadłość szaleństwa”.


Ulice Arkham


Badacze! Potrzebujemy Waszej pomocy! Z pustki między światami przybyły do naszej rzeczywistości nienaturalne plugastwa, z którymi musimy się zmierzyć, aby uratować nasz świat. Ale czy damy im radę?


Mamy przyjemność poinformować, że już od dziś na sklepowych półkach znajdziecie Ulice Arkham – najnowsze rozszerzenie do naszej bestsellerowej Posiadłości Szaleństwa. Zestaw ten wprowadza do gry znane miejsca z miasteczka, a także powiązane z nimi mroczne sekrety. Co czeka na Was na Uniwersytecie Miskatonic? Jaką tajemnicę skrywają starożytne artefakty znajdujące się w Muzeum Arkham? Kto stoi za morderstwem, przez które na włosku wisi pokój pomiędzy gangami Sheldona i O’Banniona? Waszym celem będzie znalezienie odpowiedzi na te, jak i inne intrygujące pytania.


Ulice Arkham - plansze


Jeśli jesteście gotowi stawić czoła Gwiezdnym wampirom, Szkieletom, Llogoirowi i stanąć w obronie naszej rzeczywistości, to Posiadłość Szaleństwa – Ulice Arkham są obowiązkowym dodatkiem do Waszej kolekcji!

Najnowsze wieści