Ostatnie dni Jacka Sparksa poznamy we wrześniu

30.07.2018 | Vesper | underluk

Ostatnie dni Jacka Sparksa poznamy we wrześniu

Wydawnictwo Vesper zapowiada na wrzesień wydanie książki „Ostatnie dni Jacka Sparksa” Jasona Arnoppa.


Choć wydawca przyzwyczaił nas do wydawania pod swoimi skrzydłami klasyki grozy, tym razem sięga po pozycję całkiem świeżą bo zaledwie z 2016 roku. Jak sam o niej pisze:


Na wskroś współczesne są także realia fabuły: socialmedia, smartfony i nowoczesne technologie odgrywają w niej kluczową rolę. Ale czy w świecie "dzieci internetu" jest miejsce na zjawiska nadprzyrodzone? Duchy? Demony? Opętanie? Na to pytanie chciał znaleźć odpowiedź Jack Sparks. Chciał, bo jak domyślacie się po tytule, jego starania zakończyły się dość tragicznie i zdecydowanie definitywnie. Jednakże efekty  śledztwa nie legły w grobie razem z nim. "Ostatnie dni Jacka Sparksa" to - dość dosłownie - zapis ostatnich chwil dziennikarza-celebryty, sceptyka i racjonalisty, który starał się udowodnić, że wiara z duchy i zabobony to bujda i bajania starych bab...W 2014 roku, Jack Sparks – kontrowersyjny dziennikarz i celebryta – zginął w tajemniczych okolicznościach.
Wcześniej zasłynął książkami o gangach i narkotykach, teraz zaś pisał książkę o zjawiskach nadprzyrodzonych. Wywołał nawet burzę w mediach społecznościowych, kpiąc z egzorcyzmów, które obserwował w kościele na włoskiej prowincji.
Potem był filmik – czterdzieści sekund przerażającego materiału, od którego Jack wielokrotnie się odcinał, twierdząc, że nie ma z nim nic wspólnego. A jednak został on opublikowany na jego kanale YouTube.
Nikt nie wiedział, co działo się z dziennikarzem w kolejnych dniach. Aż do teraz. Książka, którą trzymacie w rękach, ujawnia mrożące krew w żyłach szczegóły ostatnich dni i godzin Jacka Sparksa.Omen czasów internetu”. – Chris Brookmyre, autor thrillerów o Jacku Parlabane
Zabawna, przerażająca i totalnie odjechana!” – Paul Tremblay, autor A Head Full of Ghosts
Nie można się oderwać od lektury”. – „Australian Way
Wspaniale oddaje koszmarną rzeczywistość XXI wieku…” – Alan Moore


Autor: Jason Arnopp
Przekład: Lesław Haliński
Stron: 360
Format: 135x205 mm
Oprawa miękka
ISBN 978-83-7731-310-7
Kod EAN 9788377313107
Cena detaliczna: 34,90 zł


Ostatnie dni Jacka Sparksa - Jason Arnopp

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści